.

.

Со попуст
Probrico Рамни Црни Премин Вратата на Менувачот со Двојна Цилиндар Deadbolt Комбо Внесени Слично, Модерен Плоштад Lock Set Handleset,брава за влезна Врата се Справи и Deadbolts Сет,брав

Probrico Рамни Црни Премин Вратата на Менувачот со Двојна Цилиндар Deadbolt Комбо Внесени Слично, Модерен Плоштад

DEN 3074.16

Од стока
Во магацинот

КАРАКТЕРИСТИКИ - Завршено Боја : црна; Исто Копчиња; Панел на deadbolt : 65mm(2-3/5inch, квадратен облик), панел на премин заклучување : 65mm(2-3/5inch, квадратен облик), лост облик : правоаголник.ДИВИОТ СТИЛ–Оваа комбинација на рачката на вратата и deadbolts, ќе им даде на вашиот дом или изнајмување на куќа нов изглед, можете да ги користите во современите/модерни стил соба,преодни традиционалните Викторија Колонијализам дома décor.ФУНКЦИЈА –се Вклопува и десната рака и левата рака врати; Може да се отклучи со копчињата надвор и внатре (за deadbolts), одговараат на двете внатрешните и надворешните врати и да ги задоволи вашата безбедност потреби.ПРИЛАГОДЛИВИ LATCH - 60mm(2-3/8") или 70mm (2-3/4"); Одговара на сите врати 35 до 45 mm ( 1-3/8" да 1-3/4")дебелина; Одговара и десно и лево постапува врати, вклучувајќи ги и сите градежни додатоци.Напомена : latch плоча не е пренослив.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА – ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам ако имате било какви прашања, сите проблеми ќе бидат решени во рамките на нашите услуги.Заменете ја или препратете ќе брзо и да ги задоволи вашето барање.Можете да го продавница со доверба.Големина Име : Pack 3 | Боја Име : внесувањето aliked и двојно цилиндар-Црниот Финиш.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1459.20

Впечатлива појава на Мат Црна заврши создава елегантен изглед кој е сигурен да биде забележано во било �

DEN 792.00

Може да биде инсталиран на двете десната рака и левата рака врати.Усогласиле со ANSI Одделение 3 Безбеднос

DEN 7607.76

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 2330.40

МАТЕРИЈАЛ : Изработени од Нерѓосувачки Челик; Сатен Никел Заврши; Влез држела со брава и клуч.Бранеа Ник�

DEN 1415.76

★ЗАБЕЛЕШКА★ Сите брави може да се отвори со различни клучеви.Цврст Столб безбедност болт за антимашин�

DEN 490.08

Лесна инсталација со стандардни Филипс главата шрафцигер.Целосно е реверзибилна лост; може да биде инс�