.

.

Со попуст
Мали корпата за Ѓубре со Капак Темно Лето Трендовски Бела Дува Daisy Цветни Ливада, Цветови, Диви со Дрво Нозе Wastebasket Едноставни Човечки Круг Ѓубре за Отпадоци за Кујн?

Мали корпата за Ѓубре со Капак Темно Лето Трендовски Бела Дува Daisy Цветни Ливада, Цветови, Диви со Дрво Нозе

DEN 1370.40

Од стока
Во магацинот

- Пред превозот, ние внимателно ќе ги провери секој производ да се обезбеди дека производот е здрава и пакувани внимателно да се осигура дека потрошувачите добиваат задоволително производи. - Поради разликата помеѓу прирачник за мерење или мерење алатки, ве молиме да дозволи отстапување во рок од 1-3cm.Ако има нешто во врска со овие мали корпата за ѓубре стил кој не е на исто ниво со вашите очекувања, ве молиме да допрат до нас, па ние може да се направи нешто подобро. Можат да може да се одржи до 7 Литар/1.Велат дека НЕМА да лош мирис и неуредна.Вашите гости ќе бидат изненадени кога ќе дознаат дека тоа е корпата за ѓубре.【Удобен Дизајн】 8.Место во кујна, бања, Спална соба, перење соба, канцеларија, или каде што сакате.Капакот може да се спречи ширењето на ѓубре мирис и да се спречи вашиот непослушен миленици од излегува ѓубре во ѓубре може. - Поттикнување правилно отстранување на отпадот додека се лесно додавање убав селски или модерен шарм во вашиот дом. - Корпата за ѓубре со капак е добро запечатен.9 Литри на ѓубре.На зголемената дизајн е полесно да се чисти, а тоа е чиста и хигиенски, и тоа не е лесно да се акумулира ѓубре. - Поради различни следи модели, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од сликата. - Вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од сликата, поради разликата во следи модел или снимање светлината.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1320.00

◆Разноврсна : Ѓубре за Отпадоци е Идеален за Употреба во Купатило, Кујна или Канцеларија Благодарение н

DEN 1079.76

КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : стилски корпата за ѓубре со модерен дизајн кој изгледа одлично и лесно се вклопува во

DEN 1334.40

Површина е мазна и водоотпорен, многу издржливи и полесно да се чисти.Ве молиме потврдете ја големината

DEN 358.80

Со толку многу модел на располагање, ќе сакате еден во секоја соба од вашиот дом!На издржлив материјал е

DEN 2234.40

ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ Нашите канти за кујна / office / ресторан / специјално дизајниран за да ги чисти и да се �

DEN 1199.76

Ѓубре лименки се згодни и убави.Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас директно, н

DEN 1439.76

【Креативни дрвена нога заградата】 На висок квалитет на дрвени дизајн е повеќе интегриран во домот диз�

DEN 358.80

【Убаво декорација】 Со својот уникатен дизајн, нашиот ѓубре лименки со капаци се направи за совршен едн

DEN 2148.00

5 Пак!Обезбеди суптилни, атрактивни за управување со отпад во вашиот бизнис со оваа wastebasket / корпата за ѓ

DEN 1319.76

Корпата за ѓубре со капак што се отвора и затвора со еден допир на копче.Таму може да биде благо боја раз�

DEN 490.08

Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас директно, ние може да ви помогне да ги реши

DEN 365.76

Чекор активира капак додава погодност, од задржи ѓубре и неговата гаден мирис само во границите на внат�

DEN 473.04

Направени од високо квалитетна ABS материјал,издржлив,лесен,не се лизга и антипаѓа.Мал и компактен, тоа н�

DEN 1987.20

ЗАДОВОЛСТВО – Нашите ѓубре лименки се направени од супериорен квалитет кои сигурно ќе љубов.Ова ѓубре �

DEN 2268.00

Тоа може ефикасно да се спречи мирис, да се спречи кутре од тропа во текот на корпата за ѓубре, исто така,

DEN 382.80

Дизајн Прикажани : Суперхерој во Градот (#1872146)Карактеристики : * Направени од издржлива пластика * Овалн�

DEN 784.32

Карактеристики браник и 3 / 4инчен бендови.Полиран chrome со месинг браник.Kraftware е mylars донесе изгледот на мет

DEN 4541.76

Големината е мерени рачно Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствув�

DEN 1904.64

Притисок Прстен Дизајн, Може да се поправи на ѓубре торба, која е едноставна и брза Ве молиме имајте пред