.

.

Со попуст
Ташна за Заклучување, Го Заклучува Хардвер Едноставна Операција за Чанти за Messenger Кеси за Паричници

Ташна за Заклучување, Го Заклучува Хардвер Едноставна Операција за Чанти за Messenger Кеси за Паричници

DEN 1154.40

Од стока
Во магацинот

Кога вашата торба е украсен со овој пресврт заклучување, вашата торба ќе биде поубаво.Спецификација : Предмет Тип : Флип Lock Material : Цинк Alloy Specification : 5 Групи (1 Заклучување Рамка, 1 Заклучување Тока, 1 Заптивка Како збир)Производ Функција : DIY Bag Product Големина : Прибл.Функција : 1. Едноставна Операција : Само треба да го пресврт малку да се реализира отворање или затворање; многу практични. Уникатен Дизајн : прстен дизајн е многу класичен и убава.Замена : неопходен мал дел од чанта торба.

Детални спецификации

Item Type:
Flip Lock
Material:
Zinc Alloy
Specification:
5 Sets (1 Lock Frame, 1 Lock Buckle, 1 Gasket As a Set)
Product Function:
DIY Bag
Product Size:
Approx.3 x 2cm / 1.18 x 0.79in
(Product size is manually measured, there may be slight errors) :
Package List:
5 x Flip Lock :
Додатоци на производи
DEN 2289.60

Пакетот вклучува : 1 buc рака.(Како Првата фотографија покажува).Големина е за, како подолу : должина 37 / 45 ин

DEN 237.12

94 inch Shrink со дијаметар од прибл.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница...

DEN 2374.08

Материјал : метал.Должина : 60cm, 70cm, 80см, 90cm, 100cm (ве молиме имајте во предвид дека големината вклучува две с

DEN 311.76

3 Големини Бакнеж Затворач Заклучува : Пакетот вклучува 30 компјутери торба рамка clasps во 3 големиниДолжин

DEN 406.80

Може да биде декорација за проблемот чанта, паричник, торба итн.Декорација може да се направи објектот с

DEN 192.00

лесенза да го користите шиево snap поставите спакувани во килограми на пластика.страшно за употреба во ча

DEN 263.76

Пакување листа : 1pcs / set.Димензии : Должина е околу 47 инчи (120cm) ;на Широк Рака е околу 5cm.Боја : Како Frist фото ш

DEN 150.00

чанта резерви.Торба одлуки.чанта хардвер.Ние се лично за шиење и Влакна снабдувач .Нашиот бренд : 3 DANCraftit

DEN 215.76

Направен од железо, врежана површина, убава и издржливи.Две бои од бронза и сребро на располагање 8.5 см д

DEN 191.76

Класична замена на рака за DIY торба, како што се чанти, спојки, кростело, кеси и сл.Вкупна должина од 39инче

DEN 239.76

Производ : Овална Прстени Пролет Отворање.Надворешен дијаметар : 2 x 1 9 / 16 Инчи (50 mm x 30 mm ).Внатре дијаметар

DEN 366.96

2 Големини : Овој бакнеж затворач дијаметри се за 3,3 инчен / 8.5 cm и 4.9 инчен / 12.5 см, погодни за правење на в

DEN 347.76

хеклани плетени торба справува со Едноставно се справи со дизајн, може да одговара со повеќето од вашат

DEN 1099.20

Лесно да се инсталира и расклопување, што е многу погодно да ги красат вашата сакана кеса или да го замен

DEN 715.20

✔ Вкупна должина е 110cm (44"),бисер е 10мм (3 / 8") во дијаметар ✔ КОЛИЧИНА : 5 PCS ✔Се применуваат за : имитација б

DEN 2006.40

[ШИРОКО се КОРИСТИ] Klassische Ersatzteile für DIYTaschen wie Geldbörsen, Taschen, Bücher, Leder, Stoffe, Handtaschen, Brieftaschen usw [ДИЗАЈН] Правоагол

DEN 1886.40

Материјал : Metal Size : 128.5x97mm / 5.06x0.38"(приближно)Боја : Злато.Убава и елегантна чанта рамка.Голема рачка за нос

DEN 352.56

МАТЕРИЈАЛ И ГОЛЕМИНА на : Направен од метал железо за да се обезбеди висок квалитет, не е лесно да се наве

DEN 263.76

Пакетот Вклучува : 5 x Овална Пресврт Пак се Заклучува.Вкупна Големина : 30 x 23mm / 1.18" x 0.91"(L*W).Направени од цин

DEN 656.40

2 не се вклучуваат предмети, различни од оние што се прикажани во производот фотографија Горенаведените