.

.

Со попуст
Jonard Алатки RF-18 F Конектор Алатка 18 Во Должина

Jonard Алатки RF-18 F Конектор Алатка 18 Во Должина

DEN 310.80

Од стока
Во магацинот

ТЕНОК ДИЗАЈН : обезбедуваат лесен пристап до конектори, ова 18" F Конектор Алатка е совршен за инсталирање или отстранување на F и BNC конектори во висока густина локации.ЕКСТРА-ДОЛГО : 18" во вкупна должина ви овозможува лесно да достигне конектори во тешко да се постигне места.ЕРГОНОМСКИ РАЧКА : Обезбедува зголемена удобност и потпора.РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : се Врати на справи со вметнување на уредот за да помогне во правење на врски.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 167.76

* Лесно да го инсталирате, поврзување на лента да се лента, лента за да контролер, одлична за ЛЕР флексиби

DEN 957.60

"Фабрика" изглед.Брза и лесна инсталација.Цврст, водоотпорна, еденпарче изградба.Без сечење, спојување и

DEN 143.76

4 pin LED splitter кабел за SMD 5050 / 3528 / 2835 RGB LED лента светла (со 4 pin или 4 бакар контакти при секое сечење линија на LE

DEN 191.76

Овој Водоотпорен Машки / Женски Конектор е многу корисен додаток кога го поставувате вашиот Водоотпоре

DEN 2028.00

Боја : Бела.Целата должина : 1 M / 2М / 2.5 M / 3М / 5 M / 10 M.Материјал(Надворешен) : ПВЦ Пластика.Примена : 3528 5050 RGBLE

DEN 167.76

Лесно да се инсталира, поврзување LED лента со лента, лента за на контролорот, одлична за флексибилни ПРЕД

DEN 487.20

Овој производ ги задоволува меѓународните извоз стандард, врската стапка е висока.Широко се користи во

DEN 487.20

Висока и стабилна чувствителност, ефикасно штедење енергија и подобрување на ефикасноста.Широко се кор

DEN 1190.40

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 6598.80

1 мм е стандард, други дебелина може да биде customized Transmittance : 8085%ITO проводници стакло substrates Grade (ohm / sq)Големин

DEN 215.76

Начин да се Поврзете : Машки и Женски Завршува Притисни Во.Водоотпорен Дизајн Wire Кабел,Вкупната Должина

DEN 854.40

* Лесно да го инсталирате, поврзување на лента да се лента, лента за да контролер, одлична за ЛЕР флексиби

DEN 573.60

1.Поврзете 5050 3528 RGB led лента во секој агол 2.Заштеда на време, без проблеми,и лесно 3.Сигурен и погодно да се

DEN 239.76

Пакет Содржина : 8 x LED Gapless Конектори, 6 x 180mm Скокач Конектор, 4 x 150mm и Женски DC Конектор, 2 x 390mm DC Моќност Труп

DEN 402.48

9 Позиции, 0.15 инчен теренот, PlugIn за PCB terminal block конектор.Номинална Вредност : AC300 V 8 A.Терминали Стил : Директ

DEN 335.52

Топло Потсетување : Ако ви се исполнат никакви проблеми за време на инсталацијата, ве молиме контактира

DEN 796.80

Земја на Производство : КИНА; Терминал Теренот : 3.81 mm / 0.15 инч.Материјал : Пластика,Метал; Терминал Должина

DEN 191.76

* Лесно да го инсталирате, поврзување на лента да се лента, лента за да контролер, одлична за ЛЕР флексиби

DEN 573.60

1.Поврзете 5050 3528 RGB led лента во секој агол 2.Заштеда на време, без проблеми,и лесно 3.Сигурен и погодно да се

DEN 264.00

Пакет Содржина : 6pcs x Батеријата Клип Конектор; Тип : IВид.Погодни за : 9 V Батерија; Тока Големина : 24 x 12 x 7mm /