.

.

Со попуст
Мини паметен Телефон Андроид Отклучен Мобилен Телефон Дете Телефон 2.5 Quad Core 1GB 8GB 8.0 ПРАТЕНИК Супер Ултра-Тенок Мини Мобилен Телефон Melrose S9X Мали Паметен Телефон (Црна

Мини паметен Телефон Андроид Отклучен Мобилен Телефон Дете Телефон 2.5 Quad Core 1GB 8GB 8.0 ПРАТЕНИК Супер

DEN 1823.76

Од стока
Во магацинот

RAM МЕМОРИЈА+ROM : 1 GB+8 GB.Оперативен Систем : Android 6.0 (Тоа е 3 G мрежа.Не ги поддржува 4 G ).Компактен Дизајн : Оваа мини паметен телефон големина е само 4*8.5 cm(1.5*3.3 во), тоа е лесно да се носат, може да се земе на вашиот џеб, копче синџир, паричник.На miniphone ги опфаќа речиси сите паметен телефон функции, како фотографирање, одговорите на повиците, инсталирајте апликации, да гледате филмови, слушате музика, да играат игри, веб сурфање, разговор и така натаму.Мала Тежина и Најмалата Големина : Банкарска картичка големина, Мини тело, мали и исклучителна, тежина 50g, најмалата големина, полесни bady.Движењето е повеќе внимателен и да се чувствува поудобно.Примена : Секојдневна употреба, дете телефонот за деца, копија на телефонот и така натаму.Параметар : RAM меморија : 1 G ROM : 8 G(не поддржува вметнување на мемориска картичка) ПРОЦЕСОР : Quad-core OS Верзијата : Androrid 6.0 Резолуција : 240*430 Мрежа : 3 G Гравитацијата Сензор : Да Растојание Сензор : Да GSM/GPRS/EDGE : Да SIM : Yes(Една картичка); Wi-Fi : Да Quad бендови : 850/900/1800/1900 MHz Еден/Двојно Камера : Еден(2.0 MP задна камера; auto focus) Големина : Големина На Екранот : 2.5 Инчи Целата Големина На : 85*40*8.8 мм/3.3*1.5*0.3 Инчи, Дебелина : Тенок(9mm) Батерија : Влез : 5 V /1А Батерија : 4.3 V Li-Pol (1050 MAH) Конектор тип : USB 5pin USB конектор тип : USB 5pin Пакет се вклучени : 1*телефон; 1*Упатство; 1*USB кабел; 1*телефон филм; 1*картичка pin; 1*слушалки.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 3264.00

Ретки Весници.Граѓанската Војна оригиналот.Ние правиме максимални напори за да се опише секој објект п

DEN 523.20

Карактеристики 1.ПРЕНОСЛИВА ТОРБА : Со 4 Отстранлив Метал Стои,може да се земе од метал стои кога ќе сакат

DEN 2083.20

[ЧИСТЕЊЕ со ЧЕТКА] : Функции со шминка смена, длабоко чистење.Нежно ги чисти порите за да ги отстраните мр

DEN 2210.40

Опис на Виткање Кутии за Складирање На VEROMCAO чување на кутии направи преполни плакари и cubbies повеќе уредн

DEN 1103.76

[24 часа во текот на Продажбата на Услугата] : Стручни материјали и изработка гарантира за квалитетот на с

DEN 838.80

Келнерка Изолирани Од Не ' Рѓосувачки Челик Гимнастик.Вакуум изолирани гимнастик со капак.Пијалоци ост

DEN 2398.80

Премиум, audiophileодделение над увото, го отворите задниот поклопец.Лесни со луксузни velour опфатени уво влош

DEN 140.40

ОДГОВАРА : Топови Спортски Track & Field Snap Заклучување Замена одговара на ОЛИМПИСКИТЕ или Гил модели.БОЈА : С

DEN 1512.00

Дизајниран да ја ЗАЖИВЕАТ Jofit прави луксузни спортски облека За Жените од Сите Големини од Мал (XXSmall) Плу

DEN 311.76

Лекување Технологија : лекување технологија им овозможува на филмот за да се опорави од мали гребнатини

DEN 748.80

Сите направени во Јапонија Врвот на Hokkaido подарок.Темата боја е Hokkaido е зима ноќното небо.Пауловнија кути

DEN 6093.60

Cappuccino машина дизајн го подобрува издржливост и стои до rigors на честа употреба.КЕРТИС НЕГА : Нашата Кертис

DEN 863.76

Компатибилен за Canon EOS Mount Објективи да Fujifilm GFX Среден Формат на Камерата.Направени на Стипса или Месинг,И

DEN 738.72

Подготвени за употреба дизајн нуди едноставен начин да ја покаже својата благодарност.Луксузен фолија

DEN 208.56

Идеален за општа намена дупчење во повеќето ѕидани производи.За употреба во 1 / 2" чак со ударни инструмен

DEN 236.64

Уникатен Камера Дизајн : телефонот случај е дизајнот на еден ретро камера, многу убави и слатки, цврсти к

DEN 552.00

Околу големина : W 12"x H 8" (W 300мм х Х 200mm) 100% Гравирање (не ласерски, без боја) Врежан со најновите 3 D.Погоден з

DEN 1866.24

Вклучува Сок Од Портокал, Варена Кокошка, Моркови, Кафеав Ориз, Grapeseed Масло, Вода, Ѓумбир, Печено Семки Од

DEN 1058.40

Производ Големина (Инчи) : РАМКА : 8 X10 100% Храна Безбедно Машина За Миење Садови Безбедно.Artistica е Ексклузив

DEN 288.00

За Да Се Обезбеди Задоволително Цел,Димензија На Опис.☆ Материјал : Вештачка Кожа☆ Боја : Сафир Blue Leather К

DEN 3379.20

Брзо позиционирање на вредноста копчето дизајн, може брзо да се прилагоди на големината на вилиците.Пре

DEN 2601.12

КАКО ТОА ФУНКЦИОНИРА.Нашата мисија започна со над 25 години да обезбеди убавина решенија за секојдневни

DEN 552.00

Моден appearance3.Тоа може да се мијат веднаш по употреба, и тоа исто така може да се користат со доверба при п

DEN 268.56

Нов и висок квалитет на Далечинскиот Управувач РК1145 Компатибилен за DENON AV приемник.Сосема нов, не треба

DEN 542.40

Чадор јаже : случајни color The лизгачот потези на шасија да се прилагоди на ткаење на далечина.Против проли

DEN 719.76

Оваа Шрафцигер Поставите 122 во 1 Шрафцигер Комплет со Случајот вклучува најчестите 101 магнетни шрафциге

DEN 744.00

Првиот Штрајк 22Karat Злато.Сет од 4 2019 Златни Орли PCGS MS70 FS Црното Злато Етикета.Оценување на MS70 од PCGS.Вклучу

DEN 808.80

Компактен, ниска висина цилиндар дизајн е идеален за ограничени простори, каде што други цилиндри нема

DEN 705.12

Го замени вашиот напукнато или скршено патникот страна Огледало стакло на дел од дилер цена.Пакет Димен

DEN 580.80

Инсталација : Монтира на шофершајбната.Пакет се Вклучени : 1x Навигација Заградата.За Suzuki VStrom DL650 2017 2018 2019