.

.

Со попуст
Срцето на Силиконски Калапи во Собата, 2 Парчиња Breakable Срцето Чоколадо Калапи со Дрвени Чекани, Број Писмо Силиконски Калапи за Печење, Денот на Вљубените Торта Мувл

Срцето на Силиконски Калапи во Собата, 2 Парчиња Breakable Срцето Чоколадо Калапи со Дрвени Чекани, Број Писмо

DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

Мини дрвен чекан не е само погодна за кршење чоколадо срца и бомби, но исто така и за напукнување морска храна со школки, правејќи разни дрвени занаети, како деца играчки.Премиум Материјал - Овие силиконски калапи се направени од храна одделение силиконски, која не е само BPA-free, не-токсични, но, исто така, еднократно, лесно да се demold, и има добра флексибилност.Забава Подарок - Вашата креација е убав подарок за вашата сакана.Совршен Комплетен Сет - Ова breakable срцето мувла сет вклучуваат 2x дијамант срце торта мувла послужавник, 3 x мини дрвени чекани, 1 x чоколадо писмо мувла ,1 x чоколадо број мувла, 1 x чоколадо четка и 100pcs вештачки ливчиња.Силиконски срцето мувла може да се користи за широк спектар на материјали, вклучувајќи и бонбони, чоколади или торта, исто така, Може да се користат за правење на коцки мраз, боички, сапуни и повеќе.Широко се користи - дијамант срце торта мувла е совршена комбинација да се направи breakable срца како изненадување или подарок кутија.Само притиснете на мувла копчето за ослободување на чоколадо лесно, и може да се задржи совршен 3 D дијамант срцето форма без кршење.Тоа исто така може да се направи косата, желе, сладолед, кукла и декорација торта.Можете да изберете да се направи разговор срца, на bottome слој стави некои бонбони, прстен, пари, писма итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 155.76

ХАНУКА ЧОКОЛАДНИ БОНБОНИ КАЛАПИ : Дел од нашата кујна алатки и gadgets, нашите бонбони & чоколадо калапи се м