.

.

Со попуст
МИНГ-MCZ Лесно да се Замени Индустриски Зглоб Електрични Кабинет Заклучување на Вратата на Кабинетот Зглоб Поцинкуван Челик Зглоб Молчи (Големина : CL226)

МИНГ-MCZ Лесно да се Замени Индустриски Зглоб Електрични Кабинет Заклучување на Вратата на Кабинетот Зглоб

DEN 1012.80

Од стока
Во магацинот

Стил : модерен минималистички.Материјал : Поцинкуван челик.Површински третман : Поцинкуван.Затворање на кабинет вратата мирно и тивко веднаш.Лесна замена на старите шарки и инсталација во кабинети.

Детални спецификации

Додатоци на производи