.

.

Со попуст
Navitech футрола за Преносни ТВ/ТВ Е Компатибилен со Суперсоничен 1080p 13 инчен

Navitech футрола за Преносни ТВ/ТВ Е Компатибилен со Суперсоничен 1080p 13 инчен

DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

Држи вашиот Преносни ТВ и додатоци (напојување, двд) безбедно, заштитено, и организирани.Тројно слоевит соочи во поставата и отпорен на вода за дополнителна заштита со внатрешно водоотпорен џеб.Прилагодливи поместена рака за да се одржи удобно и мека рака на рака за непречено мобилност.Dual zip функција за олеснување на пристапот.Под целосна 24 месеци гаранција.Нашите заштитни случај има мека внатрешни работи и се обезбедува крајната заштита на вашиот пренослив тв.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2198.40

Високоspeedtransmission USB интерфејс, ова им овозможува на играчот да бидат поврзани со мобилен harddisk или У диск,

DEN 801.60

♛ Изграден во висококвалитетни звучници, добар звук доаѓа од добар говорник, добра моќ засилувач, dual chann

DEN 599.76

Монтажни рака двојки како потпирачи за глава планината.Играчот secrued со прилагодливи ремени.Армиранопрс

DEN 2133.60

Автомобил 2 Две Излез DC Адаптер Компатибилен Со Insignia NSDS9 PDVD15 9" Двоен Екран DVD Плеер".Текст : 12 VDC Само.БЕЗБЕ

DEN 191.52

Потоа изберете "Контактирајте со Продавачот" копчето за да ни ги испратите некоја email порака.Ве молиме д

DEN 1171.20

Автомобил Полнач Моќ Компатибилни Со Philips 996510006564 996510010458 Преносни DVD Плеер.Текст : 12 VDC Само.БЕЗБЕДНОСТ : д

DEN 98.16

Напреден Дизајн, Висок Преносливост Сосема Нов Замена за Полначи.Висока Моќност размена на ефикасноста

DEN 599.76

Монтажни рака двојки како потпирачи за глава планината.Играчот secrued со прилагодливи ремени.Армиранопрс

DEN 177.12

◆〖Модерен Дизајн〗 : Ablegrid Бренд Замена На Производот.( НЕ Вистински ) Тестирани Единици.Во Голема Работн

DEN 3695.76

Arafuna потпирачи за глава DVD плеер преносни поседува широк компатибилност, може директно да се игра беспла

DEN 599.76

Монтажни рака двојки како потпирачи за глава планината.Играчот secrued со прилагодливи ремени.Армиранопрс

DEN 2742.96

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН DVD ПЛЕЕР Поддршка DVD, CD, итн.Спецификација : Предмет Тип : DVD Плеер Модел : 1007 A Материјал

DEN 1198.80

TV Функција и ФОТОНАПОНСКИ Намали Меморија Со кабловска ТВ сигнал интерфејс, стотици канали може да се п

DEN 1900.56

Интелигентни исклучете мемориска функција, машината автоматски меморија последните исклучете кога иг

DEN 1727.76

Тоа е лесна за употреба на отворено, со околу 3060 минути на постојана репродукција, а репродуцирањето вре

DEN 1761.60

5ft Автомобил Полнач Кабелот за Напојување Компатибилен Со Ematic ED929 Двоен Екран Преносен DVD Плеер ПСУ.Текс

DEN 3383.76

5 mm аудио џек за надворешна аудио опрема, исто така, е изграден на играч за да ги задоволат вашите потреби

DEN 1939.20

Автомобил DC Цигара Апарат Компатибилен Со Филипс / Sylvania / Insignia Двоен Екран DVD Плеер.Текст : 12 VDC Само.БЕЗБЕ

DEN 215.76

✔БЕЗБЕДНОСТ : Снабдување со Извор на Производите изработени со највисок квалитет на материјали и вклуч