.

.

Со попуст
Стигнале Долга Рачка за Чистење со Четки Двострано Мека Наежвам Прашина Четка Анти-Статички Домаќинство Рака Метли за Чистење Кревет Троседот Контра Мебел Облека

Стигнале Долга Рачка за Чистење со Четки Двострано Мека Наежвам Прашина Четка Анти-Статички Домаќинство Рака

DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

Високо-квалитетна ABS материјал, здрава и еколошки, издржливи.Дршката на четка е стигнале за лесно складирање и простор за заштеда на енергија, може да се носи во ранец или висат со кука.На една страна може да се користи за да се отстрани прашина, другата страна може да се користи за отстранување на влакна.1 инчи) Должината на Влакната : 5. Кука дизајн, лесно да се чисти и лесен за употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 129.36

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Направен од PP материјал, тоа е доста издржливи.Можете да ги користите за доста долг

DEN 2035.20

ПРИЈАТЕЛСКИ И БЕЗБЕДНОБезбеден за деца, животни и растенија.Не се токсични и odourless.ШТИТИ РАЦЕТЕ вклучув

DEN 359.52

???? 4, Лесно да се промени подлога.Ги користите во големи области на рамна земја, и ќе најдете дека тие се з

DEN 1672.56

Широк спектар на апликации, како што базени, водени паркови, аквариум итн 【Алуминиум Легура】избор на в

DEN 1408.80

Ова е миленик на вашата мачка за чистење на вашата коса.Ако вашите мачки немаше интерес во тоа, можете да

DEN 959.52

ПРЕКРАСНИ рачно изработени BEECHWOOD : Направен од сите природни подмачкана beechwood; возрасти благодатно и изд

DEN 163.20

Лесно да се подготви eyelash, да ги задржи на маскара добива од вашиот eyelids.Лесно да се подготви eyelash, да ги за

DEN 707.28

Вклучува Хардвер Монтажа, Завртки и Ѕидот Подлога.Вистински ајкула делови.Висат вашиот вакуум и додато

DEN 257.76

● Круг се справи, удобно да се одржи, не се уморни за долго време ● Сплит дизајн, еднокопче за отстранува

DEN 287.76

КОРИСНА CLEANING TOOL : сапун фармацевт кој се големи во квалитет и ќе обезбеди да кавгабесплатно чистење.По и

DEN 359.76

Тоа го чува вашето куче или мачка грб чиста и здрава со отстранување на нечистотија, остатоци, и лабава к

DEN 234.48

8"(Вкупна Должина х Ширина);Мека пена сунѓерот нема да им наштети или гребење на повеќето деликатна на decan

DEN 1593.60

Тоалет Четка : Силикони четка главата е безбедно да стаклен површината на тоалет,никогаш не носи надвор

DEN 297.84

Сет од 2 Четка 9" и 16" долго (вкупна должина) & Двете 1"во дијаметар.Супер Меки Извртени Најлон влакно Влакна

DEN 359.76

5 во) Висина : 25(1in) Функција, четки имаат две дупки и четка главите на двата краја.Димензии : должина 195mm (7.Д

DEN 6165.36

Број На Предмети : 1 Земја На Потекло : Мексико.Пакет Димензии : 12" L X 12" W X 26" H Пакет Тежина : 3.6 Фунти.Пекарит

DEN 306.24

Два Типа на Влакната : За секојдневно чистење како и сериозни чистење.Не Гребење.Лесно Може да се Исчист

DEN 2352.00

Долготрајни и природните : руменило во Прав може да се задржи шминка долготрајни и природно, со добра то

DEN 383.76

Ќе припаѓа на тебе.Плочка scrubber со долга рачка е повеќе погоден за оние што имаат назад или коленото праш

DEN 239.76

Куче Перење Четка е совршен за долга или кратка коса милениче.На страна од оваа бања четка има некој про

DEN 126.00

Ние сме сигурни дека вашата мачка ќе ви се допадне оваа нова играчка, бидејќи тоа може да уживаат во маса

DEN 316.56

ЧЕТКИ за ЗАМЕНА на РОЛЕРИ ЧЕТКА : Ова се главните четка е совршено се вклопуваат за Ecovacs Deebot N79 S / N79 право

DEN 61.20

3 Материјал : еколошки PP материјал 1 Име На Производ : Обична Мека Чевли Четка 4 Тежина : 35g.На влакната се ф

DEN 2361.60

РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : Одговараат за различни прилики, како секојдневен, салон, забава, свадба.Здравје и без

DEN 167.76

Четка за чистење вкупна должина : 15" (380mm) ; Наежвам глава : 4" (100mm) долги x 3 / 8" (10мм) дијаметар.Дршката е напра

DEN 1277.76

Истовремено, четкање и hoovering.Погоден за сите подни површини.Добра апсорпција на пената, теми и косата.Ид

DEN 167.76

Нежно Чешлање Масажа – Четка далеку душеци, светлина tangles и лабава undercoat со мека, еластична groomer што се вр