.

.

Со попуст
Erllsino 3D Океанот Светот Ѕид Налепници 3Pcs Прозорчето Подморскиот Живот Ѕид Налепница Отстранлив Риба Желка Корални Гребени Ѕид Налепници Океан Животните Ѕид Decal Mural з

Erllsino 3D Океанот Светот Ѕид Налепници 3Pcs Прозорчето Подморскиот Живот Ѕид Налепница Отстранлив Риба Желка

DEN 287.76

Од стока
Во магацинот

Чекор 1 : Бидејќи налепница е полесно да се работи кога е рамен, па ве молиме да се стави на тежина работи на тоа за неколку часа, бидете сигурни дека налепницата е рамно пред да го користите.Пакетот Вклучува : 3 Листови Желката, Рибата и Корални Гребени Ѕид Налепници.На налепници може да се отстрани без остатоци, и без штета на ѕидот.Спецификации на Море Живот Прозорец Налепници Материјал : Водоотпорен винил.Erllsino ѕид налепници со висок квалитет , HD печати, енергична и уникатен дизајн, ќе биде добар избор за вашиот дом.Широка Примена : желката, рибата и корални гребени ѕид налепници се погодни за било дома декор, кујна, канцеларија, дневна соба, dinning соба, спална соба, сала, дрвени подот, таванот, врата, тоалет капак, бања, фрижидер, итн, тоа ќе биде одлична стартна точка во вашиот дом.Модели : Океан светот, желката, рибата, корални гребени, синото море, итн.Лесен за Инсталација : Само КОРА & СТАП, овој тропски желка ѕид налепница може да се однесува на било мазна, рамна и сува површина, вклучувајќи огледала, прозорци, мебел, плочки, итн.Пакетот Вклучува : .Само Кора и се Држи, лесен за користење, и да ја инсталирате, нема штета да се насликани на ѕидовите, брзо да се држи и да се отстрани.Чекор 5 : По pasting, ве молиме притиснете на ѕид налепница со мека крпа за некое време.Материјал : Водоотпорен винил.Кога pasting голем дел decal, ве молиме започнете од една работ агол, pasting на површината полека.Спецификации на Море Живот Прозорец Налепници.Овие под морето налепници ќе додадете повеќе забава и уметнички атмосфера во вашиот дом.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 263.76

Материјал : ПВЦ Washi Хартија.Големина : За 59cm.Количина : Пакет на 60pc (варијација на обрасци).Светлотежина и

DEN 215.76

· ◎Големина : 24 инчи;Тежина : 80g · ◎Количина : 100 Компјутери не се повторуваат · ◎Материјал : налепници с

DEN 215.76

Тоа може да се залепи на било чиста, сува, немазна текстура површини : ѕидови, прозорци, плочки, мебел, огл

DEN 191.76

Тоа е погоден како празник подароци за децата, семејството и пријателите, без разлика дали тоа е за личн

DEN 76.80

Пакетот Вклучува : 1 x Ѕид Налепница.Печати на враќање превозот етикета.Ве молиме овозможи мала димензиј

DEN 3542.16

●Нашата мурали се многу погодни за внатрешна декорација ●Ако имате било какви прашања, ве молиме конта

DEN 263.76

Красат вашата девојка симпатична простор!.5inch, сладолед големина : 1.Пакет вклучувајќи 6 листови ѕид decal.②

DEN 311.52

земете лист на риби кои вашите деца можат да додаваат за нивната налепница колекција.Имате доволно врем

DEN 239.76

Материјал : Акрилик Огледало Материјал , Огледало Површина во Потрага ,100% безбедни и зелена материјал.Пр

DEN 239.52

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Спецификација:Материјал : PVCSize : прибл.Ако не сте задово

DEN 239.76

Ова бебе на одборот налепница има рефлективна ефект во текот на ноќта, но тоа нема да биде многу големи.Б

DEN 95.76

Висок Квалитетот На Фотографијата.Оваа налепница со гордост произведена и дизајниран во САД.Стапови во

DEN 311.76

Сите наши винил ѕид decals се произведени со премиум индустриски одделение Lutema самолепливи винил.✓ На наш

DEN 1351.20

Големина : секој хексагонални огледало мерки за прибл 12.6 x 11 x 6.3 cm / 4.96 x 4.33 x 2.48 инч.Материјал : направена од

DEN 95.76

Висок Квалитетот На Фотографијата.Оваа налепница со гордост произведена и дизајниран во САД.Стапови во

DEN 1404.00

Погоден за мазна, чиста и сува површина, како што се ѕидови, плочки, стакло, мебел, итн.Со цел да се цврсто

DEN 191.76

Големина : ѕидот mural се сече на 4 парчиња за лесна инсталација, секој во 29"x 83",вкупната големина е 116"x 83" (Ши

DEN 181.20

Забава светат во темница налепници, дел од Oodles опсег од RSW.Воскресна квалитет умре сече во облик на налеп

DEN 362.40

1.Ве молиме имајте во предвид : само непречено ѕид е погоден за овој производ.За прашливи вар ѕид, accidented п

DEN 297.36

Секој винил налепница варира во големина од околу 1" X 1" за 2.5" X 3", Доаѓа со 4sheet,11" X 11" / состојба(инчи).Висок

DEN 1725.60

Висок квалитет : ѕидот налепници за девојки спална соба направен од високо квалитетни ПВЦ материјал,вод

DEN 119.76

Висок Квалитет : Направен од висок квалитет водоотпорен материјал.Водоотпорен, не исчезнува, лесно да с

DEN 191.76

Околу 24 инчи секој.Постојат над 100 парчиња национални паркови налепница.Вие ќе бидете задоволни со кван

DEN 359.76

Елементи вклучени 8 различни градежни возила, пречка, сообраќајниот знак, патот сајтови, кран итн.Одличн

DEN 215.76

[ОБНОВЛИВИ & ЧИСТИ] : Огромен Мене пеперутка налепници може да се користи, трајни и нечистотијаотпорни...

DEN 4559.76

Ги симнат вашиот ѕид со сува lintслободен крпа, да ги отстраните сите остатоци.СОБРАНИЕ : толку лесно како

DEN 239.76

Печати на враќање превозот етикета.Печати на враќање превозот етикета.Објектот мора да се врати во нови

DEN 655.20

Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве м

DEN 2047.20

28" Широк.Нашата Градинка Име Ѕид Decals се Направени Со Љубов во САД, Компјутер се Намали Од Нашите рачно из