.

.

Со попуст
Генерички Универзална 5V 2A (2000 mAmp и Пониски) Полначот Моќ Адаптер ULCE Наведени 8 Совети Префрлување AC Адаптер за Звучници Рутери Таблети LED Светла веб-камери Трансформ

Генерички Универзална 5V 2A (2000 mAmp и Пониски) Полначот Моќ Адаптер ULCE Наведени 8 Совети Префрлување AC

DEN 143.76

Од стока
Во магацинот

8-во-1 Мулти Совети Кабелот за Напојување : одговара на речиси сите 5 V 2 A уред користејќи еден од обезбедено 8 Совети : рутери, LED светла, таблети, звучници, веб камери, скенери, ЦЕНТАР и др.Се работи за 5 V уреди со помалку или еднакво 2 A (2000 m Amps),на пример : 5 V НА 1.9 1.8 А 1.6 1.3 1 A 1900m A 1800m A 1600m A 1000m A 800m A, вие не треба да се задржи толку многу полначи дома.УЛ/CE Наведени AC Адаптер : исполнува со НАС УЛ сертификат, кавга без полнење, Безбедност за заштита на функции поддржани : во Текот температура заштита од Краток спој заштита, во Текот напон заштита, во Текот тековната заштита, во Текот вчитај заштита.Спецификации : 100-240 V - 50/60 Hz,со 5ft/1.5 Метар долг кабелот за напојување,10 различни големини DC приклучоци : 3.5*1.35, 4.0*1.7, 4.8*1.7, 5.5*1.7, 5.5*2.1, 5.5*2.5, 6.3*3.0 мм, 6.3*4.0 мм.Ве молиме двојно проверете ги вашите џек димензија & потврди напон е 5 V пред да купите.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1221.84

Мирис : Црвена Вкусни Шампањ (Белешки на lychee, ванила Грав, шампањ, килибар, apple, црвениот малина, пачули, и

DEN 8376.00

Производ нагласува : Пренесен комплет со два 12" subwoofers Wired за 2 ohms вкупно impedance Polypropylene конус со дијамант ни

DEN 745.20

Рачка за Magliner платформа камион (се продава одделно).Looped форма овозможува да се справи со се зафати во раз

DEN 239.76

Обоени притиснете на ноктите комплет : ќе дојде со 12 бои лажни нокти, 20 совети во еден кеси, вкупно 240pcs.На

DEN 4751.76

Генератор Тип : Постојан магнет AC.Номинална Капацитет : 420 W.Алтернатор Домување : Polyamide , Систем Напон : 12 V

DEN 359.76

7(W) x 1(H) инчи.Нашата кука со 3 M е лесно да се користи и помага да се задржи вашите ѕидови во потрага убава С

DEN 530.40

Категорија : Самоприслушување завртки.Големина : 4.5x35 / 4.5x45 / 4.5x60 / 5x80 MM,можете да го купите во зависност од

DEN 359.76

Само погодни за употреба со жичана микрофони.Објектот 100% како на сликата покажува 100% сосема нов и висок

DEN 847.20

Антикражба безбедност кутија за лов на играта патека камера.Боја : Црна или Сива боја ќе бидат испратени

DEN 1439.76

Дали би сакале мека креветчето сет постелнина да се грижи за вашето бебе?Дали би сакале животно креветч

DEN 2068.80

1,10 Windows систем, исто така, работи добро со весел софтвер.4 V DC Батерија Тип : Liion батерија капацитет : 2200 m Ah А

DEN 155.52

Заштеда на ВРЕМЕ И ПАРИ Зошто поминуваат долги часови и $$$ на различни Дома Декор работи?Нашите Обновли

DEN 368.88

Име на производ : системи за видео надзор Камера Кабел.Конектор Тип на : DC Влез (5.5 x 2.1 mm), RJ45 8 P8 C Ethernet Порта.

DEN 215.76

Косата сушење крпа капа е изработена од Микрофибер материјал,го прави здрава и безбедноста на вашата ко

DEN 288.00

Пред се Протегала Плетење на Косата 26 Инчи 3 Пакети / Многу Професионални Чеша Бесплатна Топла Вода Пост

DEN 2639.76

Многу Важно : во Внатрешноста на црна плик, вие добивате QR код за ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА картичка ве молиме