.

.

Со попуст
JF-XUAN WiFi USB Дигитален Микроскоп HD 1080P 1000X Микроскоп Мобилен Телефон Микроскоп Камера за паметен Телефон PCB Инспекција Алатки (Боја : Црна)

JF-XUAN WiFi USB Дигитален Микроскоп HD 1080P 1000X Микроскоп Мобилен Телефон Микроскоп Камера за паметен Телефон

DEN 1459.20

Од стока
Во магацинот

Висока Резолуција &Zoom Function The Камерата резолуција е 1920*1080, зголемување може да magnify50-1000 пати.Со сликата на функцијата зум, можете да го користите микроскоп сам по фокус, кој е удобен за носење.Почитувани клиенти, постојат толку многу производи во оваа продавница, можете да го изберете вашиот омилен производи овде.8 Прилагодливи Светлина : Микроскоп Изградена-во 8 Прилагодливи Светлина, Погодно за вас да користете во слабо светло или ноќ, што ќе ви овозможи да ги набљудува објектите повеќе од јасно.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Боја : black Material : пластични + оптички lens Size : База големина : 170x120mm, Микроскоп големина : 125x40mm Package Содржина : 1 x microscope1 x bracket1 x заградата support4 x силикони pad1 x USB cable1 x корисници manual Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во времето.Таа, исто така поддржува USB интерфејс за да се поврзете со вашиот компјутер.Ние ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги.Лесен за Користење : Лаптопи и десктоп компјутери може да се користат без симнување на софтвер, само користење на Андроид микро-порта кабел за податоци (или кабел за податоци предвидени со производот) за да се поврзете, и мобилен телефон и таблет може да се користи со инсталирање на назначени СТАН.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2200.80

WIFI Микроскоп USB Дигитален Еколошки Мат Електронска Опрема W031600 X.Функција : .Ви благодариме за изборот на

DEN 2133.12

【Лесно Со Користење На Чекори】 : 1 1080 P / 720 P екран, исто така, покажува исклучителна детали и деликатна сл

DEN 3431.76

Прецизноста на фината и грубата фокусирајќи се носи примероци во фокус брзо и нагло.Уште слики директно

DEN 3959.76

Тоа е совршен за различни области : инсекти / растение набљудување, монети, учење детекција, идентификац�

DEN 520.56

0 Оперативен Систем : Windows XP / Vista / Win7 / 8 / 10 / Linux Language : Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, маке

DEN 842.40

【ПРИМЕНЛИВОСТ】Лесен за употреба, мултифункција, погоден за мобилен телефон на поправка, наставата дем

DEN 2220.00

Ова е професионална стојат алатка и специјално дизајниран за USB микроскоп, дигитален микроскоп и електр

DEN 1850.40

Тоа е најдобар подарок за деца, студенти, хобисти и на други корисници.Прецизноста на фината и грубата ф�

DEN 3719.76

▶ Изграденаво 8 прилагодливи LED светла : Освен 2 led светла на секоја страна на штандот, изграденаво светла

DEN 477.36

На протезата може да биде свиткана слободно и да може да се наведнат за да било кој агол што сакате.Со пр�

DEN 601.20

Карактеристики : .ON / OFF копчето.Ова е благороден осветлени зум Осветлени со 160x200x зголемување на моќта.Мо�

DEN 2368.80

Моќен Зголемување : 501000 пати зголемување е супер моќни да се види дури и на најмалите нешта.Лесен За Кори

DEN 1752.00

Им се овозможи да бидат опремени со дигитална камера за да се поврзете со компјутер, оваа микроскоп може

DEN 4293.36

Око за Заштита Дизајн : во Комбинација со ергономски размислувања за заштита на очите и да се обезбеди н�

DEN 1660.80

1 Пиксели : HD 3.6 ПРАТЕНИК 2 Дисплеј : 4.3 инчи HD LCD дисплеј 3 Зголемување : 1600 X континуирано зголемување систе�

DEN 4463.76

▶ 7 инчен дисплеј и прилагодливи стојат : 7 инчен прилагодливи екранот.Минимална Фокус Растојание : 6~18cm Fr

DEN 1950.96

: Вклучете button Short притиснете за една секунда за да го вклучите, а потоа притиснете за уште една секунда з