.

.

Со попуст
Професионални Изборот на 4-Пакет на VenTech Елита Спортска Медицина Чизми Предните и Задните Нозе мала Тежина Удобно Коњ Нога Заштита

Професионални Изборот на 4-Пакет на VenTech Елита Спортска Медицина Чизми Предните и Задните Нозе мала Тежина

DEN 4246.80

Од стока
Во магацинот

Ven Tech Елита. 4-Пакет.Боја На Избор.Професионален Избор.Како мотив да се совесни коњаници кои се остварат придобивките од подигнување на сите четири нозе, ние нудиме Вредност 4-Пакет кој содржи целосен сет на двете предни и задни Ven TECH Елити на значителни заштеди.Ние добиете безброј affirmations од коњаници кредитирање нашата Спортска Медицина Чизми со зачувување на нивните коњи од катастрофалниот нога повреди.Според истражувањето спроведено на Универзитетот во Минесота, чистокрвни раса коњи стартува со пред SMBs изложени зголемена удобност носи чизми, како тие се менувале својата тежина напред.Комбинирање на високо ниво на заштита и апсорпција на енергија со минимални ефекти на движење, Спортската Медицина Говорница е важна алатка во превенција на долниот екстремитет повреди за време на тренингот и перформанси, како и вредни прилог на третманот режим за rehabilitating коњи, со ногата повреди.Подигнување на сите четири нозе им овозможува на коњ за удобно да се одржува својата нормална дистрибуција на телесната тежина.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 407.76

* СТП наменета за за намалување на влијанието од надворешните извори СТП наменета за за намалување на вл

DEN 204.72

100% Полиестер.Увезени.Руно обвивка.Кука & Јамка затворање.Машина перат.Бебе атмосфера руно faux sherpa booties.Ха

DEN 1982.40

Ве молиме мерка на целата нога подлога за да се добие димензии на нога ширина и должина (вклучувајќи ги и

DEN 167.76

Најважно е да се остане на babys нозе!Следната, ви овозможува да се погледне на симпатична моментот кога бе

DEN 358.80

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Ги чисти.Традиционалните ПВЦ бел поди

DEN 1190.40

ВОДООТПОРЕННа упатуваа материјал го прави чорапи водоотпорен, чува куче нозете сува дури и ако на влажн

DEN 3358.80

Увезени.Гумен ѓон.Пета мерки околу 1 инчи".Кожа Патики за Мажи : подигањепатики хибрид со одговара на пат

DEN 167.52

Подигнете отворање мерки околу 4.16"612 Месеци L13cm / 5.Топло Кадифен совршен за оние ладни зимски денови.Убав

DEN 1735.20

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу глуждотвисоки од лак.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мер

DEN 239.76

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.вештачки единствена.Пета мерки околу

DEN 1798.80

Флексибилни полимер влијание shield обвива околу тетивите и лигаментите за крајна повреда заштита.Премиу

DEN 839.76

Термопластични Elastomers единствена.Вратило мерки околу 9" од лак.Подигнете отворање мерки околу 9" наоколу.

DEN 2442.96

Hind Наследство SMB Чизми.Изработени од 100% богородица перфорирани neoprene, која им овозможува нога да дишат и

DEN 1061.76

100% Најлон.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу 8.5" од лак.Совршен за чување на нозе топло околу куќата!.Д

DEN 575.76

Тоа е shockproof, топлиназачувување, еластична, отпорна и дише; лесен за одржување, и машина мие со ладна вода.

DEN 167.76

подигање на лента сина чизми кубанската пета чизми теле високи чизми зимски чизми за снег посочи пети ч

DEN 286.80

Пријатна Кадифен.Увезени.вештачки единствена.Супер Меки материјали и дише крзно поставата прави деца с

DEN 717.12

【Разноврсна Куче Зимски Чизми】KOESON куче шепа заштита карактеристики sherpa руно поставата што го прави со

DEN 1579.20

Точка Име : Водоотпорен Куче Чевли.Материјал : Водоотпорен крпа.Боја : Црвена / Сино / Црна.Големина : Ви

DEN 717.12

Произведено во САД или Увезуваат.Синтетички единствена.Вратило мерки околу 4" од лак.Пета мерки околу 2.25