.

.

Со попуст
DZXCHM 25W Безжичен Полнач Стојат Приклучете USB Брзо Станица за Полнење со Ноќта LED Светло (Боја : Бела)

DZXCHM 25W Безжичен Полнач Стојат Приклучете USB Брзо Станица за Полнење со Ноќта LED Светло (Боја : Бела)

DEN 935.76

Од стока
Во магацинот

Безжични полнење може да полнење на мобилни телефони, и паметни часовници во исто време.Но, ве молиме користете соодветен адаптер за полнење. Излезна моќност : 25 W(Макс)4.Исто така, во голема мера може да го подобри полнење брзина на безжичен полнач на обвинителна клупа. Полнење на далечина : 3~10mm7. Ефикасноста на полнење : .25 W брза безжична полнење на Мобилен Телефон Полнење Застане.Чи безжичен полнач усвојува високо полнење ефикасност. Влезен напон/тековни : 9 V-2 A/12 V-2 A5.25 W брза безжична полнење на Мобилен Телефон Полнење Застане.Полнење : електромагнетна индукција.На безжични полнење подлога е изградена-во висока ефикасност компоненти и напредни чипови со кој се предвидува контрола на температурата, прекуструјна и overvoltage заштита, странски објект откривање.Но, ве молиме користете соодветен адаптер за полнење.Чи безжичен полнач усвојува високо полнење ефикасност. Полнење : електромагнетни induction2.Материјал : ABS. Полнење фреквенција : 105-205 KHz6.Безжични полнење може да полнење на мобилни телефони, и паметни часовници во исто време.Исто така, во голема мера може да го подобри полнење брзина на безжичен полнач на обвинителна клупа. Интерфејс : ТИП-C*1 и USB*13.На безжични полнење подлога е изградена-во висока ефикасност компоненти и напредни чипови со кој се предвидува контрола на температурата, прекуструјна и overvoltage заштита, странски објект откривање.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 383.76

Компатибилност : Дизајнирани за Магнетни Безбедно полнење на уред кој е компатибилен со Smart Телефон 12 Ми

DEN 959.52

Ние обезбедуваме 90 дена попродажба на услуги на клиентите Опремени со висок квалитет QC2.i Phone 12 / 12 Pro / Pro Ma

DEN 239.76

Елегантни, компактен изгради трае до минимален простор.Гаранција 30ден Замена : ние нудиме 30ден замена з

DEN 1500.00

Она што Ќе Добиете : Power Wave Подлога, 2 ft Микро USB Кабел, добредојдовте водич, грижете себесплатно 12месеци г

DEN 324.00

Внимателен дизајн, слободни раце, разумен дизајн на аголот на гледање.Лесно можете да се поврзете на пол

DEN 876.00

ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ : 10 W цртан филм безжичен полнач е компатибилен со Samsung Галакси Забелешка 10, Забелеш

DEN 648.00

ШАСИЈА ПРИЈАТЕЛСКИ : Нашата чи безжични полнење клупа ви овозможува да ја полните без отстранување на т

DEN 599.52

Користење на микрофибер кожа и PC пластика,тоа има силна водоотпорен способност.Ние ќе ви испратиме епод

DEN 959.76

Пакетот референтна тежина : Тежина : 0.46 во Должина на Кабел : прибл.Ако цел износ над НАС $120, ние ќе ги иско

DEN 628.80

Наменета за i Phone : Anker Нано е 20 W излез е дизајниран за да обезбеди максимално полнење на i Phone 12 Незаменлив

DEN 631.20

Протеини кожа површина како се чувствуваат на кожата,мека и мазна.0 адаптер е потребно.3 ft интегриран каб

DEN 1711.20

Не произведуваат топлина.Универзална comatblity да ја полните all Qiот за паметни телефони.Долго полнење кабел

DEN 2126.40

ЗВУКОТ ШТО КАРПИ : На AKGtuned 12mm говорникот и подобрен бас тон игра сè во студиоквалитет на звук.Отворен диз

DEN 336.48

Полнење на уредот преку вклучени полнење кабел Мултифункција : пренослив дизајн, со полнење и база функ

DEN 856.56

Котркалање во иста насока, на изглед е рамна, а повеќе практично да се носат.Тоа може да обезбедува оптим

DEN 175.44

Мини USB конектор кертриџ за HUB ТОА.Компатибилен со постари паметни телефони од Samsung, Nokia, Google, LG, HTC, Sony, Black Be

DEN 527.76

Стави надолу, наплатаведнаш, 10w полнење енергија, висока ефикасност, брзо полнење, полнење со школка, ушт

DEN 215.76

45 мм во дебелина и 2,5 g во тежина, кои ви даваат пријатно чувство при користење; Овој метал адаптер прстен

DEN 1020.00

Полнење режими се Достапни за Телефони : 10 W полнење на владата работи на сите Чиот за паметни телефони.П

DEN 4072.32

Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со сервисот во времето и ние

DEN 232.56

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Тешко квалитет ЕВА материјал е Полуводоотпорен, антишок, водоотпорен материјал обе

DEN 3359.76

Сепак, метал ракави, магнетни влошки, кредитни картички, рачки и стои, и на ракавите подебели од 0.Грижете

DEN 1701.84

Производителот гаранција може да не се применува.Направени за Mag Safe : Дизајниран за лесна интеракција со

DEN 167.76

i PHONE нашите приемник модели совршено се вклопува со вашиот i Phone 7 / 7 Плус / 6 / 6 Плус / 6 S / 6 S Плус, како

DEN 3272.64

Мерењето е дозволено грешка е + / 13cm.Пакет се вклучени : 1 x Двојна Безжична Charger Notes : осветленост и различн

DEN 3599.76

Пријави преку повеќето случаи до дебелина 3мм.Капка XL Безжичен Полнач обвиненија сите Чи компатибилни у

DEN 1103.76

✔ 【7 НАЈВИСОК НАПОЈУВА преку USB ПОРТИ】 2 PD Полнење Порта (18 W / 30 W) и 5 Smart Полнење Порта (2.4 A / 5 V) за било тех

DEN 1701.84

Производителот гаранција може да не се применува.Направени за Mag Safe : Дизајниран за лесна интеракција со

DEN 1930.56

USB Кабел за Управување.Обезбедување на постојан и сигурен заштита за до 8 уреди, мултипорта моќ лента ме

DEN 333.36

Погоден за сите видови на мобилни телефони, MP3, MP4, камери, за IOS серијата и други производи.Со 4 USB порти, по