.

.

Со попуст
Моден Жена и Мачка Туш Завеси Темно Розова Туш Завеса Ткаенина Бања Завеса Трајни Водоотпорен Бања Туш Завеса 55x72 во

Моден Жена и Мачка Туш Завеси Темно Розова Туш Завеса Ткаенина Бања Завеса Трајни Водоотпорен Бања Туш Завеса

DEN 623.76

Од стока
Во магацинот

Тоа Е Направен Од Високо-Квалитет Водоотпорен Полиестер Ткаенини, Со Добра Пропустливост На Воздух И Мека.Водоотпорен,Ефикасно И Брзо Сушење, Висока Температура Отпор, Непроѕирни, Заштита На Приватноста; Метални Buttonhole Дизајн Го Прави Туш Завеса Кука Се Повлече По Волја Да Се Продолжи Работниот Век На Туш Завеса.Пондериран Доведе Жица, Windproof, Заклучени Температура.Тоа Е Совршен Подарок За Вашите Роднини И Пријатели На Разни Фестивали.Нерѓосувачки Челик Дупки И Куки Да Може Лесно Да Се Откажам.Интересни Модели Се Создаде Опуштена Атмосфера За Вашиот Тоалет.Поради Различни Брендови На Набљудувачите, Вистинските Бои Можеби Малку Поинаква Од Слики.Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Ни E-Mail Прв Пат.Совршена Декорација : Туш Завеса Ви Овозможува Да Уживате Во Свежа И Чиста Животна Средина Секој Пат Кога Ќе Бања.Нашите Туш Завесата Може Совршено Да Ги Красат Вашата Бања.Тоа Е Модерен И Убав Подарок За Вашите Роднини И Пријатели.Висок-Квалитет : Тој Е Направен Од 100% Полиестер Влакна, Со Добра Навремено Отпор И Обликот На Задржување, Висока Јачина И Еластична Обновување.Тоа Е Издржлив, Навремено Отпорни И Водоотпорен.Животна Средина-Пријателски : Ние Користиме Високо Квалитетни Еко-Пријателски Мастило За Дигитално Печатење.Обезбедување На Безбедна И Здрава Средина За Вас И Вашето Семејство.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 623.76

Оваа туш завеса е стилски и мека, која ќе ве натера да се чувствуваат удобно кога се користи бањата НАШАТ

DEN 479.76

Големина : 70x70in среќа shamrock зелена туш завеса, исто така, погодна за спалната соба,дома декоративни и хоте�

DEN 395.76

Добредојдовте на нашиот магазин, нашата продавница е многу туш завеси за вас за да изберете од.Може само

DEN 271.92

Тоа Е Направен Од ВисокоКвалитет Водоотпорен Полиестер Ткаенини, Со Добра Пропустливост На Воздух И Ме�

DEN 311.76

100% Полиестер.Увезени.Печатени полиестер платно е посебен ткаени, текстура со slubs.Светилки може да се доб

DEN 431.76

100% Полиестер 100% Полиестер,72inchx 78inch "Опис : Marterial : 100% Полиестер Функција : спречување на водата истури...

DEN 588.00

Засилен buttonholes се одлични за секаков вид на прстени или куки.ЕДНОСТАВЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Секоја завеса с�

DEN 503.76

ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ : 100% polyster ткаенина, меки и нема мирис, водоотпорен и перат.ДОЛГО ГОЛЕМИНА се ДО�

DEN 191.28

100% Полиестер.Увезени.Ленстил ткаени туш завеса.Лен текстура создава разбраното, полиран изглед во ваша�

DEN 955.20

Полиестер 100% полиестер,Водоотпорен, Големина : 72x78 Inch.Од една страна печатење.НЕ кајгана или собори сув�

DEN 575.76

Оваа прекрасна туш завеса е модерен и стилски на подобрување на сите видови на бања décor.Оваа туш завеса �

DEN 1634.40

[Материјал Опис] висококвалитетен полиестер влакна (полиестер) 100% [Производ Перформанси] Добра ssag, не е �

DEN 417.12

100% Полиестер.Увезени.ТКАЕНИНА ТУШ ЗАВЕСА – 100% полиестер платно завеса суши брзо; Употреба на лагер е пр�

DEN 1080.00

Содржи : 100% Полиестер туш завеси 12 со метални куки и да Не се Лизга Килими.Домот туш завеса : многу Убава, �

DEN 479.76

ГОЛЕМИНА69 WX70 H (инчи) бања завеса, погоден за повеќето кади, Не лагер е потребно, се вклучени 12 пластични к

DEN 431.76

ФУНКЦИЈА : Ова туш завеса ќе комплимент било бања, исто така, може да се користат во дом, стан, condo, хотел, ca

DEN 1511.76

100% Полиестер.Дадете вашата бања преуредување на оваа единствена туш завеса.Убава рачно изработени лако

DEN 719.76

100% Памук.Увезени.Туш Завеси.Бања Оркестарот Од Печ Магија во Applique.Машина перат.Линија или Стан сува само

DEN 403.20

Се обрне внимание на детали : метал buttonhole дизајн им овозможува на туш завеса кука да се влечат по волја д�

DEN 350.88

Содржи : 100% Полиестер туш завеси 12 со метални куки и да Не се Лизга Килими.Домот туш завеса : многу Убава, �

DEN 503.52

Тоа е брзо сушење види полиестер не апсорбира многу влага.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Направен со 100% полиестер.Не

DEN 451.44

100% OEKOTEX ПАМУК : Ова ткаени туш завеса се направени од издржлив, висококвалитетни OekoTex памук.OekoTex памук обе

DEN 1552.80

Секоја облека е рачно изработени највисоките стандарди за квалитет користење на премиум полиестер сме�

DEN 575.76

Карактеристики на производот : Highdefinition дигитално печатење шема, сликата е јасна и не избледени; 12 куки в�

DEN 820.80

100% Полиестер.Увезени.Издржливи, стилски вафли текстура туш завеса.Со текстура вафли модел создава разб�

DEN 660.00

100% Памук.Оваа туш завеса е OEKOTEX Стандард 100 уверение, што значи ткаенини, бои и за сите компоненти кои се т

DEN 768.00

ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Ако не сте целосно задоволни со нашите висококвалитетни, официјално лиценциран

DEN 448.08

100% Полиестер.Сочни Couture Цреша Туш Завеса карактеристики на флертувачки цреша печати, помина со Сочни Coutu