.

.

Со попуст
Избери F. LC Боја Број 7/71

Избери F. LC Боја Број 7/71

DEN 354.96

Од стока
Во магацинот

Производителот гаранција може да не се применува.С.Lc Боја - Избери.Избери - Жени.Пакување : 50 ml.С.Lc Боја - Уп. 0000002172. За Нега На Коса & Стил - Colourings - Постојана Боја.Опис на производот оригинална и ексклузивен производ од брендот Избира.Избор на најдобар шминка производи достапни онлајн, кои се движат од нега на кожата и здравствени производи да се Шминка и козметички производи. - За Нега На Коса & Стил - Colourings Сет Содржи : F. Lc Боја.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 309.36

Е збогатена формула помага да се создаде кул изглед русокоса и остава косата чувство свилен мека.Формул

DEN 1245.60

Амонијакfree—и сега со keratin додадена на формула.Ќе добиете 100% сива покриеност од Color Silk Убава Боја—тоа е н

DEN 359.76

(1) пребројувањето на Wella Blondor База Прекинувач Свила Мешавина Кул / 19 Пепел Cendre Трајна Боја на Коса 2 мл.Тоа

DEN 294.24

Се применуваат за крпасуши косата и развој за 1030 минути, проверка често за саканиот резултат.Нови Blondor Т

DEN 779.76

Ништо не штити подобро, ништо не опфаќа сива подобро, време по време*.Пред : Заштитна предбоја серум трет

DEN 1198.56

✿Висок квалитет ЈП материјал,безбедно и водоотпорен, транспарентни и видлива,за еднократна употреба, л

DEN 549.60

Eufora Боја Без Амонијак.На Eufora Боја систем вклучува иновативни и стратешки спектар на Без Амонијак и Ниск

DEN 263.76

Долготрајни : Ова коса, боја крем може да обезбеди долготрајна боја, одржување сјај, и да се покријат поб

DEN 311.76

Loreal Majirel Боја на Косата Ionene G Incell (6,8)исто Така Познат Како 6.8 / 6 M Ова е трајна боја, со Ionene технологија за бе

DEN 406.80

БОЈА БЕЗ ШТЕТА : за Разлика од коса боја шампони кои ќе остават вашата коса боја на цената на сува, досадн

DEN 359.04

2 Парчиња.Интензивирање боја на косата линија прецизно калибрирани.Да се работи со природни нијанси на

DEN 560.40

45 Интензивна Оган Рубин Garnier Olia е за разлика од сите други традиционални, трајна боја на косата.Крајниот

DEN 311.76

ИНТЕНЗИВНО се ГРИЖАТ БОЈА : Вашата коса е здрав изглед и силен во комбинација со ПредБоја Серум.Па ДУРИ и

DEN 359.76

ПОДОБРО СОСТОЈКИ, Подобро Боја, Подобро за Вас!.ОСЛОБОДЕНИ ОД Амонијак, Parabens, Вештачки Мирис, Resorcinol, Тешк

DEN 359.76

L'Oreal Извонредност Creme Отпорни Сива Haircolor опфаќа отпорни сива без претходно омекнување потребно.Долготра

DEN 217.20

Карактеристична косата и скалпот третман.Ја враќа сува, кршливи И надобработени влакна.Квалитетот може

DEN 1096.08

Интегрирани, connectionподобрување на бојата технологија, премија високи перформанси осветлување и тонер з

DEN 479.76

Се ПОСТИГНЕ БОЈАТА НА КОСАТА САКАТЕ Нашата природна боја на косата доаѓа во 12 смели нијанси кои обезбед

DEN 555.84

Нов изглед и име, исто сигурниот Autostop резултати, оваа патентирана формула автоматски ќе престане да бое