.

.

Со попуст
2.5 Долго 3мм Длабоко Рамен Squiggly Со Дупка Сјајна Силикони Earring Калап За Смола MP060

2.5 Долго 3мм Длабоко Рамен Squiggly Со Дупка Сјајна Силикони Earring Калап За Смола MP060

DEN 336.00

Од стока
Во магацинот

◆ Рачно изработени во Вашингтон, САД◆ Заврши парче мерење : ◦ x 64mm 15mm◦ 3мм дебели◦ 1.75 mm дупка◆ ве Молиме овозможи +/- 2mm толеранција во должина, ширина и длабочина◆ Оваа мувла може да се користи со епоксидна смола, УВ смола, полимер глина, гипс, восок, бетон, итн◆ Фурна безбедно до 450°F (232°C)◆ Излечи силикони е кожата безбедно сертифициран од независна лабораторија◆ Силиконски калап бои може да се разликуваат во зависност од достапноста◆ ве Молиме имајте во предвид дека ова е рачно изработени објект и може да биде малку несовршен, но ние ќе побара од вас да се разбере дека ова е природата на рачно изработени објект◆ Бизнис денови се од понеделник до петок и генерално исклучување на празници и викенди◆ Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнат.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 980.16

Мерки 11 1 / 2 инчи од 11 3 / 4 инчи.Буквите L, O, V, и Е се отсечени од челик.Украсени со алуминиумска круг contaning ум