.

.

Со попуст
Ноќ Светла Енергија-Светилки за Заштеда Спалната соба,Среќен Свети Патрик Ден Зелена Камион Сметководствена Детелина и Злата,Приклучок во Nightlights со Авто Мрак за да

Ноќ Светла Енергија-Светилки за Заштеда Спалната соба,Среќен Свети Патрик Ден Зелена Камион Сметководствена

DEN 335.76

Од стока
Во магацинот

Убав Дизајн : Мерки 4.Само точниот износ.Нашите ноќ светлина одговара за деца и возрасни.Ако имате било какви прашања во врска со користењето и технологија, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Топлата ноќ светлина е доста издржлив со својата висока ефикасност LED греди.Smart ON/OFF : Вграден-во мрак за-за-зората сензор за светло, ноќ, светлината автоматски се пали кога околните станува темно доволно, Не премногу светла или слабо, само право осветлување без нарушување на другите во текот на ноќта.5x3x2 инчи,добро дизајниран nightlight приклучоци во било кој стандард се користи затворен вентил.Совршен роденден, Велигден, и Благодарноста подароци за бебето, години и возрасни.Тоа е одличен придружник за деца кои се плашат темнината и возрасни кои се плашат stubbed прсти!Совршен Одмор Подароци : Ништо не удира со прекрасен чувство на примање практични и корисни подароци!Изненадување вашите најблиски, на Божиќ, празници, housewarming партии, и свадби.Користи не инвазивни топла светлина која е совршен за одам да спијам.Лесен за Користење : Само приклучете го во снабдувањето со електрична енергија, светлината ќе направите своја работа без одржување на приклучокот и отстранете.Гаранција : Тоа е покриен Оштетени за време на транспортот, квалитет на дефекти, кои работат ненормално.Широка Примена : Може да се користи за кревет, детската соба, бебе соба, дневна соба, ходник, stairwell, скалило платформа, подрумски простории, гаражи, расветлувајќи ја собата било каде во текот на ноќта без нарушување на другите.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 639.36

Моќност : 3w Weight : 0 【3d Ноќта светла подарок】Моќ на потрошувачите : 0 LED Живот : до 50.28 kg Product е Volage : 5 VBase Голем

DEN 215.76

Симпатична и Флексибилни, жица на печурки и разгледување може да се наведнат за да локација која ви се д

DEN 138.48

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 335.76

5 во D x 2 H (76 MM x 112 MM x 47 MM).АВТОМАТСКИ СЕНЗОР NIGHTLIGHT : Многу Паметен, Тоа се пали Кога Ви е Потребна, Не Бара од

DEN 2366.40

МАЛИ НОЌ СВЕТЛИНА : 3 во W x 4.5 во D x H 2 во приклучоци во стандард места,компактна големина држи втората штек

DEN 311.76

Употребата на заштеда на енергија и долг животен век на LED извор на светлина,може да се практикуваат раб

DEN 407.76

ДИНОСАУРУС ПОДАРОЦИ ЗА ДЕЦА 2 3 4 5 6 ГОДИНИ.Go Line диносаурус ноќ светлина за деца поддржува допрете и далеч

DEN 582.72

【3d Ноќта светла подарок】Високо квалитетни LED извор на светлина, ниска потрошувачка на енергија, долг р

DEN 407.76

Мекото осветлување нема да влијае на детето спие ????Батерија Nightlight Детска Соба Оркестарот светилка може

DEN 335.76

Димензија:3 во W x 4.Ја придружува вас и вашето семејство со овој удобен LED ноќ светлина.Тековната:≤25 MA;

DEN 2323.20

Користете хексагонална флопи да се создаде било која структура за да одговараат на вашите потреби,13 фик

DEN 407.76

【МЕКА 7БОЈА на СВЕТЛИНА】 Се чувствуваш фрустрирачки да се задржи вашето дете во кревет и да останат спи

DEN 311.76

Се КОРИСТИ : Топла Светлина Ноќни Ламби за Доењето и за Спална соба, Бања, Кујната, Ходникот, по Скали...

DEN 335.76

АВТОМАТСКИ СЕНЗОР NIGHTLIGHT : Многу Паметен, Тоа се пали Кога Ви е Потребна, Не Бара од Вас за Да се Префрлате

DEN 263.76

Континуирано траење на батеријата : ноќ светлина е многу енергијазаштеда на енергија и заштеда на енерг

DEN 455.76

Ниска Потрошувачканема да биде жешка по долго време работи, висококвалитетни LED,светлина е мека и единс