.

.

Со попуст
Ackitry X-Голем Лак Создателот за Лак Лента Венец, 16 Инчен Дрвени Maker Алатка за Правење Лакови, DIY Занаети ноќта на Вештерките Божиќ Партија Украси за Коса, Лакови, Corsages, П

Ackitry X-Голем Лак Создателот за Лак Лента Венец, 16 Инчен Дрвени Maker Алатка за Правење Лакови, DIY Занаети

DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

【Ќе добиете】нашата пакет доаѓа со 2 парчиња на дрво база, 5 компјутери dowel прачки, 2 снопови метални twist врски (злато, sliver), 1 снопови кабел вратоврска и 1 парче настава, Изработка на лак ширина на опсег е 1 - 16 инчен; Прилагодливи dowels за избор на лак големини. 【Трајни Дрвен материјал】Направен од висок квалитет на дрвени предмети, овој лак алатка за правење доаѓа со 5 dowel прачки и 2 база, лесен и пренослив да се носат, трајни производи за употреба, се поклопува и со home, исто така погоден како подароци. 【Магнет Дизајн】На пресек на 2 дрвени блокови содржи мали магнети, што може да се поврзете на дрвени блокови заедно.Можете да одберете дали да користите мали дрвени блокови за да се одржи на лента, можете да креирате ваши сопствени прирачник лакови за секоја прилика. 【Големи Димензии】Лак ширина на опсег : 1 - 16 инчи,тоа може да ги задоволи вашите барања за правење лакови од различни големини.Особено погоден за birthda, божиќ подарок декорација и домашна декорација, на човековиот живот повеќе шарени. 【Лесно да се Поклонат】Прилагодливи dowels за избор на лак големини.Тоа е лесно да се направи поклон форма на слика или на видео на производот страница за употреба чекор.Само обидете се да се направи некои убави лакови во свој стил, уживаат многу DIY време.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1939.20 -135 %

Големина : поле : за 9cm широк, 18cm долго, 2cm дебели Одбор : за 58mm широк, 178mm долго, 18mm дебели Стапови : за 9mm дија