.

.

Со попуст
Mettler Толедо 11795252.R01 Влага Аналитичар Опрема Квалификација Пакет

Mettler Толедо 11795252.R01 Влага Аналитичар Опрема Квалификација Пакет

DEN 1058.40

Од стока
Во магацинот

Опрема квалификација пакет за влага анализатори.Опрема не се вклучени.Овластен METTLER ТОЛЕДО услуга техничар врши инсталација, оперативни, и перформансите на квалификација.Комплетна документација на опрема за квалификација процес.Идеален за клиенти во фармацевтската, биотехнологијата, и прехранбената индустрија.Не се достапни во сите области.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2234.40

210g Капацитет 1mg Читливост.Произведени од страна на Томас Научни.Земја на потекло : Полска.Барајќи барања

DEN 1857.60

05% (10g примерок).Карактеристики вклучуваат четири избор автоматско сушење програми, четири подобрено гр�

DEN 21960.00

Стаклопомалку инфрацрвена греење се зголемува ефикасноста за побрзи резултати.Userfriendly на допир копче з�