.

.

Со попуст
3M Hookit Пескарење Блок D/F, 05208, 70MM x 198MM

3M Hookit Пескарење Блок D/F, 05208, 70MM x 198MM

DEN 2111.76

Од стока
Во магацинот

Прашина слободни блок се користи за пескарење апликации.Пескарење блокови испорачува повеќе во согласност пескарење резултати.Прави пескарење предизвикувачки локации полесно.Ја зголемува ефикасноста на пескарење со рака.Блоковите се наменети да се ограничи рака замор. 3 M Hookit прилог систем го прави лесно да се промени абразиви.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1893.60

МултиUse 3 / 4 x 20.5инчен (20 x 520mm) пескарење појас идеален за израмнување груби рабови или завари.Пристап Тес

DEN 904.56

Возачот на карактеристиките на ниско ниво на бучава, мали вибрации и стабилна работа.Возачот на каракте

DEN 804.00

Предмет : Воздух Сандер.Должност : Индустриски.HP : 2.3 HP.Подлога Големина : 7".Просечната CFM @ 15 Втората Работ

DEN 174.48

Користете влажно или суво за пескарење стариот завршува, парична казна featheredging и површината пескарење.О

DEN 602.16

Straighline Пескарење Чевли 2 ¾ "x17" абразивни големина.PSA (абразивни тип) или клип на папе.За сите вметнати санд