.

.

Со попуст
Овлажнител Памук Стапови, Памук Филтер Стапчиња за Навлажнувачи Рефил Филтер Стапчиња Замена Фитили за Преносни Лични USB Мини Овлажнител 8 x 100mm (10pcs)

Овлажнител Памук Стапови, Памук Филтер Стапчиња за Навлажнувачи Рефил Филтер Стапчиња Замена Фитили за Преносни

DEN 143.76

Од стока
Во магацинот

Памук Стапови Големина - 0.31"(Дијаметар) x 3.94"(Должина).Совршен памук стапови за преносни мини овлажнител 500ml.Можете да ја исечете тоа да се вклопи со вашиот други овлажнител ако е потребно.Предности - филтер стапчиња е направен од премиум cottons.Силната апсорпција на вода за да се обезбеди нормална работа на овлажнител.Совршен филтер фитили repacement,кога се работи надвор од оригиналниот оние, не се грижи за животот на навлажнувачи.Како да се Користи - ве Молиме натопете памук се држи во вода за 1 минута пред употреба да се направи памук се држи целосно мокра.Замена - ве советуваме нашите клиенти да го филтерот по 3-4 месеци користите (во зависност од користење и квалитетот на водата).Пакетот Вклучува - 10 x Овлажнител Памук Стапчиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 292.80

ниска температура отпорни.Завртка резервоарот за вода капа Спецификации : Материјал : Филтер Cotton Diameter:1

DEN 527.28

Вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект...

DEN 760.80

Тивка работа и без зрачење, погодна за употреба за време на работа или на нап, хидрат, и да се грижи за кож

DEN 906.72

Кликнете на копче за функција еднаш започнете со повремени магла спреј .Голем овлажнител за спалната со

DEN 2239.20

7 Боја се Менува ноќ светлина Ве молиме овозможи мала 13cm разликата се должи на прирачник за мерење и малк

DEN 1732.80

Мини големина погодно за преносливост.Опис : Оваа мини овлажнител може да се зголеми влажноста и чисти з

DEN 3359.76

【Уживам во Мирисна Живот】растворливи во Вода, етерични масла може да се додаде на овлажнител, обезбеду

DEN 482.40

Зголемување на водата доводното за брзо додавање на вода.Зголемување на водата доводното да се направи

DEN 2174.40

Модерен и практичен дизајн, совршени за подароци Влажна средина и да уживаат во здрав воздух.Примена : (а

DEN 1399.20

Функција Моменти *Потпирачот дизајн ослободува вашите раце да се гледа и на гледање *Висок квалитет пре�

DEN 1646.40

Единствена lanyard дизајн може да се врши со рака и обесени на ѕидот и на кука Притиснете на прекинувачот вт

DEN 959.76

КУЛ ВЛАГА ЗА ДОМ ИЛИ КАНЦЕЛАРИЈА : Ова овлажнител карактеристики голем резервоар отвор за лесно рефил & �

DEN 359.76

плус големина летен фустан модели за шиење тело одговара на долг ракав формално rompers свадба chiffon летни ф�

DEN 3503.76

Подот овлажнител е погодна за спалната соба, дневна соба, бебе соба, канцеларија, итн [Бебе Навлажнувачи

DEN 7900.56

Проверете ја големината и бојата пред да го купат Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монито�

DEN 540.00

Ве молиме погледнете го слика за детални информации на коло структура дијаграм, инсталации дијаграм и at

DEN 239.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превоз

DEN 1802.40

Износот на фина магла : вода честички penete долниот слој на кожата да urize на dehyded кожата.Опис : Нашата планет

DEN 3290.16

Производот дијаметар 21 CM, висока 26 Производот дијаметар 21 CM, висока 26 Овој производ може да биде anhydroискл

DEN 458.40

РАЦЕТЕ СЛОБОДНИ ДИЗАЈН : Гледањето на некој филм или видео на вашиот телефон е направен полесно со капак

DEN 527.76

Ултративка ултразвучно операција држи вашиот простор за живеење чисто и Правилно moisturized.Спецификација

DEN 1236.00

Ултразвучно Доста Работа,Безводни Автоматско Исклучување,индикатор за бебе соба,спална соба, дневна со