.

.

Со попуст
13 инчен Хартиена Крпа Носителот Sliver , Хартија за Крпи Ролс - за Кујнски Хартиени Крпи Рефус - самолепливи Под Кабинет Двете Достапни во Лепило и Навртки од не ' Рѓосув

13 инчен Хартиена Крпа Носителот Sliver , Хартија за Крпи Ролс - за Кујнски Хартиени Крпи Рефус - самолепливи

DEN 335.52

Од стока
Во магацинот

Силна само-лепило : книжно марамче рек под кабинет може да биде инсталиран вертикално или хоризонтално, заштеда на простор.Максималното оптоварување може да достигне 15 LB.Лесен за инсталација : само откине заштитен слој на лента и место на книжно марамче носителот на мазна површина.Ако ѕидот не е мазна, навртки, исто така може да се користи.Мултифункционален : Овој производ е погоден за бесење хартиени крпи и бања крпи во кујни, бањи, RVs, фарма куќи и други места.Високо-квалитетен материјал : нерѓосувачки челик SUS304, трајни, водоотпорен и ' рѓа-доказ. [Поле на примена] Тоа може да се користи на рамниот ѕид под кабинет, бања и тоалет ѕид.Книжно марамче решетката може да се користи за да се одржи крпи, хартиена крпа ролни, пластични заврши и нешто што сакате да се откажам.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 204.00

Помага Да Расте Косата Побрзо.Содржи Хранливи материи за да се Стимулира Растот на Косата.Ги Зајакнува �

DEN 161.76

Чистење на забите, темелно да се направи вашата уста поздрав.Четка главата може да се чистат за да сите а

DEN 1687.20

Инструкции За Инсталација : 1.Многу поволна цена,добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за

DEN 335.76

Внимание pleae : 1.Две боја крои и класичен дизајн телефон случај i Phone 12 Про за жените и мажите,момчињата и д�

DEN 1271.76

Поради различни агли, на производот сликата може да има слаб боја разлика, а на производот треба да биде

DEN 311.76

Лекување Технологија : лекување технологија им овозможува на филмот за да се опорави од мали гребнатини

DEN 268.56

Нов и висок квалитет на Далечинскиот Управувач РК1145 Компатибилен за DENON AV приемник.Сосема нов, не треба �

DEN 1058.40

Производ Големина (Инчи) : РАМКА : 8 X10 100% Храна Безбедно Машина За Миење Садови Безбедно.Artistica е Ексклузив

DEN 2376.00

Мирис : Лимон Ѓумбир (Свеж лимон со еден допир на суровини и ѓумбир spice).Црна Кањонот на Црна Кањонот оста�

DEN 208.56

Идеален за општа намена дупчење во повеќето ѕидани производи.За употреба во 1 / 2" чак со ударни инструмен

DEN 1256.64

[Материјал] подот мат е направен од мравка крпа и ЈП мат, силни и издржливи [Задебелување дизајн] може да �

DEN 1480.80

0 Или Андроид 11 ♣Ако не сте сигурни дали радио компатибилен со вашиот автомобил, ве молиме да се јавите н

DEN 1823.76

RAM МЕМОРИЈА+ROM : 1 GB+8 GB.Оперативен Систем : Android 6.0 (Тоа е 3 G мрежа.Не ги поддржува 4 G ).Компактен Дизајн : Оваа �

DEN 746.40

【ГОЛЕМ КРУГ СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА】Дијаметар 20in X Висина 14in, storsge кошеви совршен за играчка,перници, ќебиња

DEN 1866.24

Вклучува Сок Од Портокал, Варена Кокошка, Моркови, Кафеав Ориз, Grapeseed Масло, Вода, Ѓумбир, Печено Семки Од

DEN 474.96

Им овозможи на бебињата да го подобрат своите практични способности.Парична казна изработка, дотеран а�

DEN 719.76

За Дведете Семејство : Овој производ е совршен за семејство со две деца, еден спие на шетач, другите седи

DEN 167.76

Мала големина pillbox за вашиот џеб, чанта или патна торба, за секојдневна употреба на лекови.Пилулата кути�

DEN 2083.20

[ЧИСТЕЊЕ со ЧЕТКА] : Функции со шминка смена, длабоко чистење.Нежно ги чисти порите за да ги отстраните мр