.

.

Со попуст
300 LED Божиќ Светла, 108.6 Ft Божиќ String Светлина 8 Режими Plug-in Водоотпорен Мини Светла за Внатрешна и Надворешна, Празник Божиќ Дрво Свадба Партија Спална соба Декорација

300 LED Божиќ Светла, 108.6 Ft Божиќ String Светлина 8 Режими Plug-in Водоотпорен Мини Светла за Внатрешна

DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

ОДЛИЧЕН Божиќ DECORS : Нашиот Божиќ Светла вклучуваат 300 Портокал LED Јасно Жица String Светла со 8 Режими.Секој сет е вкупната должина е 108.6 нозе и 300 смета Портокал ДОВЕДЕ има 3.93 инчи проред.На сијалицата е дијаметар е 5мм и висина е 8мм.ЛЕСНО ДА СЕ РАБОТИ.Притиснете го копчето можете лесно да ги промените string светла за осветлување сцени, светлината на led string , или да го вклучите/исклучите string светла.Има 8 начини како што се Комбинација, Во Бран, Секвенцијален, Slo glo, си поигруваше/Flash, Бавно Исчезнат, Трепкане/Flash, и Стабилно на што може да бидат избрани во секое време.УНИКАТЕН ДИЗАЈН И ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА.Светлината може да се широко се користи во различни сценарија.Совршен за Затворен, ги красат свадба, церемонијата, Родендени, Денот на Благодарноста, и ноќта на Вештерките Партии.Совршен ноќта на Вештерките светла, patios, жива ограда, огради, столбови, свадби, празници, домашни, фестивал оркестарот светла.ПОВРЗЕТЕ ДО 4 ГРУПИ : Со крајот приклучоци, оваа ноќ на Вештерките string светла може да биде продолжен до 4 групи.ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ.Обезбедување на 100% задоволство искуство е нашиот главен приоритет на нашите клиенти.Се чувствуваат слободни да ни порака преку "контактирајте со продавачот" ако производите не ги исполни вашите очекувања.Прославата ќе започне на JOYIN!.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 407.76

Висок Квалитет : Совршен за надворешна и внатрешна декорација, IP65 водоотпорен ниво, работат добро во пор

DEN 359.76

Само висат до тоа, повлечи го тоа, и да го вклучите!Притиснете го копчето за контрола копче за да го избер

DEN 335.04

Старомодните C9 Божиќ Светла со Завртка Во Светилки.УЛ Наведени За Затворен & Отворено Употреба.Multicolor Св

DEN 1977.60

100 Брилијантен LED светла 100 СуперСветли LED светилки на 33ft висок квалитет бакарна жица, со постојан 360 степ

DEN 335.76

Боја : топло бела, ладно бела, виолетова.Да ги користите овие виолетова метеор туш светла за декорација н

DEN 592.80

*LED СВЕТЛО STRING : Овој исклучителен ноќта на Вештерките осветлување е составен од повеќе Led диоди.На Кинес�

DEN 1219.20

04ft светла мрежа plug Main моќ светлина fairy Output напон : 31 V низок напон safety Waterproof одделение : IP44, не комплетно во�

DEN 2351.76

【2 Пакет Цврсти Столбови】 светлата пол е направен од премиум челик, која е стабилна и ' рѓаотпорни.Таа е

DEN 1044.00

Водоотпорен Отворено светла ноќ на вештерките Партија украси Куќа оркестарот Патио светла Патио оркес�

DEN 1627.20

Подобрена гума направи жица мозок е способен за повисока температура и жестока затегнување и тоа е прич

DEN 1752.00

[ВОДООТПОРЕН И НАДГРАДИ БАТЕРИЈАТА]Водоотпорен IP66 дизајн, не треба да се грижите за дожд, снег, влагата, �

DEN 383.76

Ве молиме да биде љубезно, истакна дека како соларен погон производ, работното време е временски чувств�

DEN 691.20

【Широка Примена Сценарија 】На 197ft должина приклучок во самовила string светла со 500 led светилки е совршен з

DEN 479.76

ИЗГРАДБА НА ЗАКЛУЧУВАЊЕ СВЕТИЛКАНОСИТЕЛ : Надградба на заклучување структура на светилканосител и кру�

DEN 1199.76

КАВГАБЕСПЛАТНО ПОСТАВУВАЊЕ : Инсталирате на вашиот Божиќ светла оваа сезона во половина на традиционал

DEN 383.76

Овие водоотпорен LED светла се силни трајни тешко пластика, трошоците на енергија, Екопријателски, и едно

DEN 707.76

Имаме докажано нашите производи, и помине сигурност за вас.На Божиќ Светла Фабрика, почнавме како профе�

DEN 715.20

Кабелот е направен од гума, флексибилни, и погусто отколку традиционалните кабелот така што ќе може сам�

DEN 1377.60

2 во Низа Светлина Должина : Околу.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Тип : String Светлина Матер

DEN 383.76

Соларен Погон Светла : Напојуван со соларна, обвинет во целосна и директна сончева светлина за 812 часа, а

DEN 7934.64

☻Извор на светлина : ЛЕР.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе

DEN 285.12

9, која е универзална големина за повеќето виното во шишиња, погодни за повеќето стакло, вино, пиво, сок, в

DEN 479.76

✦ БЕЗБЕДНО УЛ НАВЕДЕНИ 29 V ПРИКЛУЧОК : УЛ заверена низок напон конвертор, светла и заштеда на енергија, б�

DEN 1063.20

Боја : Жолто.Бидете сигурни дека и простор вашиот калеми за 6" освен за густо осветлена се чувствуваат.Бр�

DEN 287.76

[Далечински Управувач со Мерењето Функција] : со Користење на далечинскиот управувач слободно да ја при�

DEN 957.60

Материјал : Снегулка светла фенер школка е пластика, Инкрустирани со Лента, светлата во средината, со ви�

DEN 503.76

;Низа, светлината не може да биде продолжен или поврзани со други string светла 2 / 4 / 6 LED Бакарна Жица String Св�

DEN 479.76

IP44 Водоотпорен И светлина насоки и батеријата случаи се водоотпорен.Одлична Флексибилност Тие лесно мо