.

.

Со попуст
Миленичиња Нокти Clippers за Мали Животни Професионални Ноктот Тример Мачка Помине Clippers Ноктот Тример за Дома Чешлање Комплет за Чешлање и Средување на Алатка за Сече?

Миленичиња Нокти Clippers за Мали Животни Професионални Ноктот Тример Мачка Помине Clippers Ноктот Тример за

DEN 263.76

Од стока
Во магацинот

[Чисти И Брзи Намалувања] : миленичиња нокти trimmers се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик остри ножеви, тоа е остри доволно за да се намали вашиот кучиња/мачки/birds/зајаци канџи со само една светлина намалување, И тоа ќе остане остри за годините што доаѓаат за стрес-слободен, мазна, брзи и остри намалувања. [Професионални Мали Миленичиња Нокти Clippers! ]:Еден од најдобрите мачка помине clippers / small animal помине clippers на пазарот.Ова домашно милениче clippers е препорачан од животинско тренери, ветеринари, миленичиња чешлање професионалци и од страна на нашите големи база на задоволни клиенти.Овие нокти clippers се контролира квалитетот во текот на процесот на производство. [User-Friendly Дизајн] : На рачки на миленичиња нокти clippers е направен од Гума обложени , тоа карактеристики удобно, лесно контрола, не се лизга, ергономски рачки кои остане безбедно во место во ваши раце за да се обезбеди леснотија на користење и да спречите случајни nicks и намалувања.Полу кружни дизајн март миленичиња нокти облик, јасно да се види точка што се сечење, направи клипинг лесен и безбеден.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 215.76

Дали нивните обичен карактер и игри напушти гребнатини сите околу вашиот софи и кабинети?.На Autoxel куче н�

DEN 2320.80

Литиумјонска батерија, високаперформанси на батеријата, брзо полнење, долго траење на батеријата, 1.5 ча�

DEN 263.76

Тоа си е сепак помалку скапи од вработувањето groomer за работа.Пакетот вклучува : Нокти тример x 1 Нокти да�

DEN 143.52

Добиете брз и чисти се сече во секое време.ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ.Тоа е причината зошто треба да се нама

DEN 191.76

【Безбедно и Здрава】лепило лепила го поминале ЕУ MSDS и направени од Етил Cyanoacrylate, природни смоли, мало од�

DEN 1104.00

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Тип : Ножици.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Црна, Сина, Розова, Црв�

DEN 136.56

ДИШЕ И МЕКА : овие мачка капење кеси функција мекоста поради својата мека материјал, дише и удобен за ваш

DEN 1624.80

4 Тоа е еден од основните додатоци за птичји кафез, погодно за чешлање на вашето домашно милениче птица...

DEN 292.56

(мачиња не е потребно)4.М : Погоден за 57 (бидете внимателни да не капе лепак на вашите раце или на вашата ма

DEN 239.76

Секоја апликација трае околу 46 недели додека вашата мачка природно ги шири своите нокти 20 Меки Розова П�

DEN 119.76

4) Набљудуваат вашата мачка за 5 минути и ќе завршиш!Секоја апликација трае околу 46 недели додека вашата �

DEN 1072.08

Бучава чувствителни домашни миленици ќе бидат среќни.Кучето помине мелница доаѓа со посебни моторни чу

DEN 167.76

Професионални мачка и куче clippersостри ситечелик машина главата, што може да се изврши ефикасна и долгоро

DEN 2244.00

4 VDue на екранот и светлина проблеми, тоа може да предизвика хроматските аберации, ве молиме да се разбере

DEN 239.76

Ако домашно милениче нокти се многу долги, отсечени мал износ и да чекаат една недела пред сечење повтор