.

.

Со попуст
Соларни String Светла Отворено Водоотпорен - 3 Pack 33ft 100 LED Отворено String Светла со 8 Начини за Патио Двор,Градина,Божиќ Украси (Топло Бела)

Соларни String Светла Отворено Водоотпорен - 3 Pack 33ft 100 LED Отворено String Светла со 8 Начини за Патио

DEN 647.52

Од стока
Во магацинот

【Соларен Погон & Висока Ефикасност】Овој сончев string светла се опремени со 800m AH capacitance,батерија.Работат до 8-10 часа по целосно наполнет.Трепкане светлото ќе се исклучи во светла околина и вклучување во темна средина автоматски. 【8 Режими Соларни Самовила Светла】Комбинација, во бранови, секвенцијален, slogs, си поигруваше/flash, бавно исчезнат, трепкане/flash, и стабилна врска.Направи секоја вечер ѕвездена ноќ.Топло бела Соларни градинарски светлата се идеални за Патио Двор,Ограда,Тремот,Балкон и повеќе. 【 Лесен за Употреба】3 pack 33 FT 100 Led диоди (33ft 100 LED/pack) соларни божиќ светла се изработени од високо квалитетни сребрена жица,тие се издржливи,флексибилни и bendable.Можете лесно може да изграден да било форма,заврши околу дрвото водови или ограда. 【IP65 Водоотпорен】led string светла се IP65 водоотпорен оценка,совршен за отворено патио украси.како што Отворено елка,свадба,забава,дворот декорација,итн. 【Исклучително Долг Живот】18 месеци,Доколку имате проблем, слободно контактирајте со нас во секое време.Вашето задоволство е наша нема.1 приоритет.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1343.76

Водоотпорна и капкадоказ Lumiled светлина низа, може да се види на видео на нашите водоотпорен и капкадоказ

DEN 1377.60

2 во Низа Светлина Должина : Околу.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Тип : String Светлина Матер

DEN 1977.60

100 Брилијантен LED светла 100 СуперСветли LED светилки на 33ft висок квалитет бакарна жица, со постојан 360 степ

DEN 285.12

9, која е универзална големина за повеќето виното во шишиња, погодни за повеќето стакло, вино, пиво, сок, в

DEN 191.76

【Банер со големина】 : вкупна должина од 6 метри, со 60 светилка монистра, 10 cm проред меѓу секој знаме; Мачк

DEN 960.00

Секвенцијален [Далечински Управувач со Мерењето Функција] : со Користење на далечинскиот управувач сло�

DEN 383.76

Овие водоотпорен LED светла се силни трајни тешко пластика, трошоците на енергија, Екопријателски, и едно

DEN 479.76

✦ БЕЗБЕДНО УЛ НАВЕДЕНИ 29 V ПРИКЛУЧОК : УЛ заверена низок напон конвертор, светла и заштеда на енергија, б�

DEN 383.76

Ве молиме да биде љубезно, истакна дека како соларен погон производ, работното време е временски чувств�

DEN 479.76

IP44 Водоотпорен И светлина насоки и батеријата случаи се водоотпорен.Одлична Флексибилност Тие лесно мо

DEN 335.76

(не повеќе од 5 групи).ВИСОК КВАЛИТЕТ транспарентен КОМПЈУТЕР материјал, отпорен на корозија, трошоците �

DEN 767.76

Комплетен пакет : пакетот вклучува Божиќ декоративни светилки со ѕвезда блузи и 9 водопад string светла; Ак�

DEN 719.76

Водоотпорен и Издржливи.Чекори за Употреба answer : ___________________________ Note : Чекор 1 целосно покривање на соларн

DEN 957.60

Материјал : Снегулка светла фенер школка е пластика, Инкрустирани со Лента, светлата во средината, со ви�

DEN 1044.00

Водоотпорен Отворено светла ноќ на вештерките Партија украси Куќа оркестарот Патио светла Патио оркес�

DEN 1627.20

Подобрена гума направи жица мозок е способен за повисока температура и жестока затегнување и тоа е прич

DEN 715.20

Кабелот е направен од гума, флексибилни, и погусто отколку традиционалните кабелот така што ќе може сам�

DEN 1204.80

Le temps de travail dépend généralement des услови météorologiques et du temps де полнење.Apparence exquise:2600 LED моменти, ле турција пот lumineux

DEN 592.80

*LED СВЕТЛО STRING : Овој исклучителен ноќта на Вештерките осветлување е составен од повеќе Led диоди.На Кинес�

DEN 695.76

8 ft Доведе Жица + 2 【ДЕКОРАЦИЈА】 Blue Fire Метеор Туш Дожд Светла се искористат за да ги красат дрвја по улици