.

.

Со попуст
Молив за iPad, Активни Специјалното Пенкало Компатибилен со (2018-2020) Apple iPad Про (11/12.9 инчи)/ iPad 6/7 / Ер 3 / Мини 5 Генерација, Магнетни Пенкало, Дланка Одбивање, 2 во 1 Батерија

Молив за iPad, Активни Специјалното Пенкало Компатибилен со (2018-2020) Apple iPad Про (11/12.9 инчи)/ iPad

DEN 516.00

Од стока
Во магацинот

【Посебно за i Pad Серија】молив за i Pad е компатибилен со Apple i Pad 2018-2020 : i Pad 6 Генерација (9.7"), i Pad 7 Генерација (10.2"), i Pad Mini 5 Генерација, i Pad Воздух 3-та Генерација, i Pad Про (11"/12.9").НЕ е КОМПАТИБИЛЕН СО : i Pad Про 12.9" (1 Генералот и 2. Генерација), i Pad Про 9.7", i Pad Про 10.5". 【2 во 1 Активно Пенкало】Овој i Pad Молив може да бидат напишани директно на i Pad.Само со притискање на копчето еднаш (Бела светлина на) и можете да ги привлечат или да напишете на вашиот Apple i Pad.На врвот мрежа совет може да се користи кога батеријата се истроши или за i Phone. 【Дланка Одбивање на Оваа i Pad pen може да се закачите magnetically на страната на вашиот i Pad да се спречи изгубени. 【Висока Прецизност и Без Задоцнување】2 генерација специјалното пенкало, молив за i Pad Про е опремен со ПОМ 1.7 мм совет, која ќе не нула вашиот екран, и нуди на точниот износ на отпор меѓу nib и екран кој ви овозможува да го допрете, подготви и да се пишува без проблеми на i Pad.Повеќе прецизни и не латентност. 【Долго Траење на Батеријата】20 часа континуирана работа и 365 дена времето на мирување за околу 90 минути за полнење.Нема потреба Bluetooth конекција, лесен за употреба. (Се наплаќа од страна на USB-Кабел за Микро, Вклучени).

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 191.76

Механички Молив, Воздухот се вклопуваат lt.Со силиконски зафат.За 0.5 mm олово, бисер зелен тело.Најдобрите

DEN 633.60

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 767.76

2 mm Пластични ПОМ Совет за i Pad 8 Генерација Молив : ултрафини 1.Тоа е добар дар опција за пријатели, деца, ст

DEN 608.40

Капацитивни и Resistive Перо на Екранот на Допир LCD Дисплеј Пенкало Лесни Црвено 2 во 1 Капацитивни перо и resisti

DEN 119.76

Тоа гарантира да можете да ја користите пенкало во итни случаи кога на дискот скршени или изгубени...

DEN 767.76

✍️ Пакет со 6 универзална средни перо пенкала (4.5 инчи) ✍️ Алуминиумско куќиште со МикроСплетам Хибрид

DEN 1891.20

Службен Broonel Објект.Вклучува микро под полнење приклучок и кабел.Не bluetooth потребно.случај покрие кожа сл

DEN 551.76

Компатибилен Со: Samsung galaxy Tab S7 / S7+(Без Bluetooth), објектот не е Оригинална од Samsung, но на трети лица замена.Пре�

DEN 242.16

Издржливи и цврсти метални материјали, повеќе елегантен и модерен, кој е совршен подарок за семејство и�

DEN 167.76

Оштетување диск може да го изгребат екранот.Ве молиме не го отстрани или да се намали на рамен диск off,ва�

DEN 959.76

Мека падна styluses помогне да се заштитат вашиот екран од smudges и ја зголемува чувствителноста.Мала тежина и

DEN 477.12

Прецизни допир и контрола, поддршка на сите мени функции ★【УПОТРЕБА】4096 нивоа на притисок чувствителн�

DEN 522.72

ИНТУИТИВЕН BLUETOOTH S PEN : ви Благодариме на редизајниран S Pen, опфатени со Галакси Јазиче S7 и S7+, можете да го к

DEN 239.04

Ергономски дизајн, 360 степени заштита, услугата живот за вашиот специјалното пенкало. Ергономски дизајн

DEN 477.12

★【ПАКУВАЊЕ】1x Табот S6 Специјалното Пенкало.Прецизни допир и контрола, поддршка на сите мени функции.S Pe

DEN 143.76

Пакет Содржина 4 * Пенкало.Компатибилен со сите екран на допир за таблети и паметни телефони, вклучителн�

DEN 358.80

???? [РАЗНОВРСНА И УНИВЕРЗАЛНА] Оваа неверојатна перо работи со ТОЧНИ СОВРШЕНСТВО на вашиот Chromebook 3189 Обра�

DEN 694.80

0 (2019) екран осетлив на допир со истиот притисок ќе го користат со пенкало и хартија.0 (2019)!Едноставно прит�

DEN 136.32

Мат завршна екран заштитник i Phone 5 / нов i Phone.Антиотсјај, АнтиНула, антиотпечаток.Добар квалитет Купи нис

DEN 2052.00

???? [РАЗНОВРСНА И УНИВЕРЗАЛНА] Оваа неверојатна перо работи со ТОЧНИ СОВРШЕНСТВО на вашиот Chromebook 3189 Обра�

DEN 585.84

Перо е управувана преку Bluetooth конекција, впарувањето е брзо и конекцијата е мазна.Со висока ефикасност у

DEN 719.76

9Инчен 4та Генерација ви овозможува да комуницирате со вашиот уред е екран на допир easily TouchКонтрола Капа

DEN 334.80

5 милиметарски џек за слушалки прилог, Шарм клип за приврзаност кон клучните алки, шарм, или bracelets Join на д�

DEN 624.00

Ткаенинипадна Пенкало за Допир Капацитивниекрани / Компактен Преносни Елегантен Дизајн се Вклопува Се�

DEN 1319.76

Креирате, изменувате, цртам, пишувам и лавра со пенкалоточка точност.Користејќи го свое Согласност да с

DEN 287.76

Висок квалитет на замена на сензор на допир перо за мото g перо 2021 XT2115 Verison.Најдобра замена за вашиот неис

DEN 334.80

5 милиметарски џек за слушалки прилог, Шарм клип за приврзаност кон клучните алки, шарм, или bracelets Join на д�

DEN 215.76

9инчен (3та Генерација) / i Pad Про 10 100% Искуство Со овој замена на Apple Молив совет, можете исто искуство как�

DEN 593.28

Одлично за екранот на допир, мобилен телефон или таблет.Перо со скриени црно мастило пенкало.Доаѓа со ау

DEN 1764.00

Службен Broonel Објект.Вклучува микро под полнење приклучок и кабел.Не bluetooth потребно.случај покрие кожа сл