.

.

Со попуст
G. S Стоматолошки Засилувач D11 и 2S на Коренскиот Канал PLUGGERS ЕНДОДОНТСКО Нерѓосувачки Челик 2 Парчиња Инструменти Поставени Најдобар Квалитет

G. S Стоматолошки Засилувач D11 и 2S на Коренскиот Канал PLUGGERS ЕНДОДОНТСКО Нерѓосувачки Челик 2 Парчиња

DEN 1370.40

Од стока
Во магацинот

G. S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S СТОМАТОЛОШКИ ЗАСИЛУВАЧ D11 И 2 S на КОРЕНСКИОТ КАНАЛ PLUGGERS ЕНДОДОНТСКО НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 2 ПАРЧИЊА ИНСТРУМЕНТИ ПОСТАВЕНИ НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1439.76

Произведени од AISI 420 германски нерѓосувачки челик.Производот е во Согласност со ИСО 9001, CEКвалитет Марка,

DEN 311.76

Произведени од AISI 420 германски нерѓосувачки челик.Производот е во Согласност со ИСО 9001, CEКвалитет Марка,

DEN 280.56

G S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.СТОМАТОЛОШКИ ЗАСИЛУВАЧ D11 на КОРЕНСК

DEN 959.76

Произведени од AISI 420 германски нерѓосувачки челик.Производот е во Согласност со ИСО 9001, CEКвалитет Марка,