.

.

Со попуст
А-М 6 Листови Пламен Помине Уметност Налепница 3D Боја Пламен Само Лепило Помине Decal Помине Уметност Материјали за Жени на доградба на Акрилни Нокти Маникир Совети Ш?

А-М 6 Листови Пламен Помине Уметност Налепница 3D Боја Пламен Само Лепило Помине Decal Помине Уметност Материјали

DEN 191.76

Од стока
Во магацинот

【Пламен Помине Уметност Налепници】ќе добиете 6 листови во боја пламен нокти налепници, вклучувајќи црна, бела, сина, златна, сребрена и црвена боја.Нашите пламен помине decals, е најнов и шик дизајн, донесе можете да уживате во страст на пламен стил. 【Сигурен Материјал】Пламен помине decals се изработени од еколошки материјали, не-токсични, не ограничувајќи се на било кожата, и безбедно да се користи.Погоден за сите пријатели кои сакаат да се создаде убава нокти. 【Лесен за Употреба】Оваа помине налепница се самолепливи и не бара лепак, Само го користите пинцети да лупам исклучување нокти налепници и се држи помине decals на вашите нокти.Можете исто така да користите горниот слој на маска за да направи убава налепници трае подолго. 【Повод】Ова е најдобриот подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, роднини, пријатели.Секој лист имаат исклучителна независни пакет.Погоден за домашна употреба и ноктите салони. 【Добра Услуга】Ние секогаш сме одговорни за нашите производи.Ако имате било незадоволство со купувањето, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе се обезбеди најдобра услуга.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 165.36

[Божиќ Нокти налепници пакет] : ќе добиете 11 дизајни 3 D Божиќ помине уметност decals во еден пакет, вклучувај

DEN 304.56

10 видови помине големина налепници, кои можат да ги задоволат вашите различни декоративни барања.14 ЛИСТ

DEN 311.76

Тие се идеален decors за мобилен телефон маски, честитки, Крајно симпатична и кул, да те направи уникатен и

DEN 213.12

Тие можат да се комбинираат со сите гел лак и ноктите прав.Исто така, тие можат да бидат подароци за приј

DEN 95.76

★☆Пакетот вклучува 5 листови различни змеј шема дизајни Помине Уметност Налепници.ние ќе реагираат на

DEN 119.76

Божиќ Стил : ноктите налепница е дизајниран во различни Божиќ стил модели, Дедо Мраз, снегулка, елен и ел

DEN 2128.80

Исклучителна нокти налепници може да се користи лесно да се направи нокти повеќе убави.Предмет Тип : Нал

DEN 350.40

✔ Трендсетер на Ноктите ПРСТ ОДГОВАРААТ на дизајнот на тимот е постојано истражување на најновите пом

DEN 167.76

Се изразат со овие убави самолепливи налепници.Лесно да се примени, едноставно кора и се држи.Се примену

DEN 167.76

【Лесен за употреба】:Оваа помине налепница се самолепливи и не бара лепак, Само го користите tweezer да лу

DEN 458.40

Држи моделот на ноктите и притиснете го моделот за неколку секунди.95 инчен Како да се користи 1 ❄️Прода

DEN 360.00

Количина : 30 Листови 3 D помине уметност налепници самолепливи Ноктите Дизајни, Содржи различни модели :

DEN 167.76

Ноктите уметност налепници се супер лепило и лесно да се отстрани.Можат да се применат на УВ гел ноктите

DEN 167.76

Оваа Помине Уметност понудата е идеален подарок за вашите пријателки, вашата мајка, жена, итн.Бојата на

DEN 215.52

совршен за домашна употреба и ноктите салон.Нормално нокти чекори прво, чистење на површината на ноктит

DEN 143.76

Овие таписерии помине украси се совршен начин да декорирате вашиот ноктите.Трим,чисти,и лак на ноктите;

DEN 237.36

10 Листови Помине Лепило Јазичиња (24 јазичиња по лист), 12 Различни Големини Јазичиња во секој лист, одгова

DEN 311.76

Количина : 1 компјутер налепница.Големина : 12.3 cm * 8.6 cm.Пакет Содржина : 1 Лист 3 D Daisy шарени цвет и лист шема