.

.

Со попуст
ПАЛО 4 Bay 18650 Полначот Брзо 3.7 V Li-ion Батерија Полнач за 18650 26650 22650 26500 18490 17670 17500 17355 16340

ПАЛО 4 Bay 18650 Полначот Брзо 3.7 V Li-ion Батерија Полнач за 18650 26650 22650 26500 18490 17670 17500 17355

DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

САМО ПОЛНАЧОТ(НЕ се ВКЛУЧУВААТ на БАТЕРИЈАТА) : Литиум Батерија Полнач е компатибилен со повеќето батерии, покрај тоа, нејзиното вчитување на пролет и лизгачки плочи се направени со воени одделение од нерѓосувачки челик, со што се овозможува повеќе од 100 K животен циклус.Дигитални Dispaly : екранот директно покажува во реално време напон, Јасно го покажува процесот на полнење на секоја батерија и иконата за батеријата да престане да трепка кога целосно наполнета, ајде да знаете за статусот на полнење на прв поглед; прикажува "ГРЕШКА" кога ќе се детектира не-батерија или неисправни батерии.Батерија 3.3 V и 3,7 V Литиум-јонска батерија : 14500/18500/18650 17500/16340/22650/26650 литиум батерија.USB Дизајн : можете да го користите било каде одиш-внатрешен или за патување, На ПАЛО Полначот се "паметни" батерија полнач за побрзо,побезбедно и полесно да се избирач-коло користи 4 независни излез излез полнење режими. 12 Месеци Гаранција : Ако имате било какви прашања (дали тоа е квалитетот на производот, употреба или други прашања), и нашата служба за корисници тим ќе бидеме среќни да ви помогнат.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 161.76

Чистење на забите, темелно да се направи вашата уста поздрав.Четка главата може да се чистат за да сите а

DEN 1056.00

Up Start Компоненти Бренд.Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бре

DEN 2186.40

100% рачно изработени со висок квалитет свила ткаенини, прва класа бамбус ребра и tassels, направи овие фанов

DEN 434.16

Погоден за XIAOMI T100 T200 / T300 / T400 / T500 / T500 C електрична четка за заби торба.Wearresistant, dirtresistant, shockresistant, и dropresis

DEN 556.56

Фото мат големина е за 55cm / 21.65 во.Погоден за 06 месеци бебе момчиња и девојки, идеален како бебе туш подаро

DEN 217.92

Смола обврзници точка е на располагање во W220 форма.Подобар избор за брз акции отстранување и долг живот.

DEN 1079.76

Место печење листови, сечкање одбори, и мали тави за печење решетката на правилен и соодветен начин.Се в

DEN 552.00

Околу големина : W 12"x H 8" (W 300мм х Х 200mm) 100% Гравирање (не ласерски, без боја) Врежан со најновите 3 D.Погоден з

DEN 215.76

Остава косата шушка слободни.Против првут шампон и балсам ублажува иритација.Нежно се грижи за косата и

DEN 523.20

Карактеристики 1.ПРЕНОСЛИВА ТОРБА : Со 4 Отстранлив Метал Стои,може да се земе од метал стои кога ќе сакат

DEN 920.00 959.76

ПРИЛАГОДЛИВИ ШИРОКО ПОЛЕ НА ГЛЕДАЊЕ : 8" од врата надвор огледало со топка заеднички може удобно да се пр

DEN 580.80

Инсталација : Монтира на шофершајбната.Пакет се Вклучени : 1x Навигација Заградата.За Suzuki VStrom DL650 2017 2018 2019

DEN 839.76

18 W КК адаптер потребни за брзо полнење (не се вклучени).Можете да ја прилагодите најдобро возење перспек

DEN 1103.76

[24 часа во текот на Продажбата на Услугата] : Стручни материјали и изработка гарантира за квалитетот на с

DEN 167.76

Мала големина pillbox за вашиот џеб, чанта или патна торба, за секојдневна употреба на лекови.Пилулата кути

DEN 1576.80

1А), 9 V1 1А (Max 9 V1 1.ПрекуСлучај Полнење : Не изпортвам со вашиот телефон случај.Спецификации : Текст : 5 V / 2 A, 9

DEN 1344.00

Еквивалент Дел Број : 21 V847210000 Оваа замена на резервни опашка светлината леќа компатибилен со Јамаха YT125

DEN 1256.64

[Материјал] подот мат е направен од мравка крпа и ЈП мат, силни и издржливи [Задебелување дизајн] може да

DEN 1615.20

3 inch Package Тежина : Околу.Со виси дупка и неговата мала тежина, тоа може да се закачи на ѕид, заштеда на прос

DEN 208.56

Со високи Перформанси : Нашите нокти вежба битови функција висока ефикасност и стабилни перформанси, со

DEN 2347.20

Вклучете дизајн : platen вклучите, притиснете го прекинувачот за да почне да работи.Silencer дизајн : На venting дуп