.

.

Со попуст
Crestron DigitalMedia 8G43; Предавателот 201

Crestron DigitalMedia 8G43; Предавателот 201

6013.20
DEN 1879.00 -69 %

Од стока
Во магацинот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Crestron СМ-TX-201-C.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 263.76 69 %

И исто така можете да лесно да се најде уредот во текот на ноќта.0 технологија која има 80% зголемување на �

DEN 599.76 69 %

0 верзија, пренос е толку едноставен и брз, на сигнал е постабилна.7~24 VDC Bluetooth Верзија : 5.0 верзија, пренос е

DEN 268.56 69 %

Bluetooth слушалки користи стерео звук со јасен квалитет на звукот и можете да уживате во музиката.0 Капацит�

DEN 462.96 69 %

Интернет на Нештата (многу) 2>.Примена : 1>.Овој модул е врз основа на Нордиските n RF52832 Спц и PA (моќност заси�

DEN 2253.60 69 %

Идеален слушалки покрие перница замена за hesh / hesh2.0 приклучок за слушалки.Да се вклопи во вашите уши удо

DEN 479.76 69 %

1 А Bluetooth верзија : Bluetooth 5.0 Bluetooth опсег : околу 10 метри.Ексклузивно мобилен телефон СТАН контрола, песна /

DEN 2368.80 69 %

Функција : 1 Подигнете ја слушалката од полнење за отпадоци и start up автоматски 5, Допрете тип на контрола, �

DEN 259.20 69 %

И во текот на ноќта ПРЕДВОДЕНА од прогрес бар покажува јачина на звук кои се користат за Прилагодување н

DEN 305.76 69 %

) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку пои�

DEN 311.76 69 %

27inch Материјал : ABS Ефективна Растојание : 20 милиони / 787.Да се ослободи од wired ограничување, да слушате муз

DEN 263.76 69 %

0 Bluetooth Верзија : Оваа надградена верзија FM предавателот донесува напредни Bluetooth V5.Исто така, тоа го прави

DEN 933.60 69 %

Intervideo USB Инфраред Безжичен Предавател XPCRC01 USB infared безжичен предавател за Intervideo домашно кино со далечинс

DEN 1771.20 69 %

Нема реклами, нема сигнали за да се мачат.БЕЗБЕДНОСТ ПОТСЕТНИК автомобилот bluetooth предавател е опремен с

DEN 472.80 69 %

Овој плеер поддржува USB драјвер и Микро SD картичка може автоматски да се игра и да се пренесе на MP3 фајлов

DEN 1020.00 69 %

Пакет Листа : 1 x Упатството 2 x Пар на Уво Капа 1 x Полнење Кабел 1 x Полнење Кутија 1 x Пар Слушалки 3 D touch, слуш

DEN 631.20 69 %

На декодерот одбор е на dualканален аудио излез без засилувач, погоден за уреди кои имаат засилувач.На дек

DEN 933.60 69 %

Долго Пренос на Далечинапренос На далечина е до 8mm, и препорачува на пренос и прием на далечина е 2mm~4mm...

DEN 2376.00 69 %

【Навистина Флексибилен и Лесен】флексибилни вратот може да се прилагоди за да совршен агол на гледање �

DEN 1569.60 69 %

На Syncwire автомобил полнач има мала палецот големина тело, што може да биде совршено интегрирани со повеќ�

DEN 799.20 69 %

Не повеќе од 4mm~6mm : Држиме магнет плоча на или внатре во телефонот случај, како ви се допаѓа.Answer : ________________

DEN 1550.40 69 %

Handsfree функција : Вграден микрофон, автоматски да се префрла од музиката да свири државата да handsfree режим �

DEN 883.20 69 %

Пренесува кристално јасна стерео аудио сигнали да било BT приемниот уред, како што се BT слушалка, BT јазик

DEN 1452.00 69 %

39 инч(L*W*H)Тежина : 53.Нема потреба да го носи мобилниот телефон.Лесно пука професионално ниво на слики, авт

DEN 2150.40 69 %

>.Работен напон : DC 3.3 V~5 V 2.Работна фреквенција : 76108.0 MHz 6.Работат на струјата : 26m A 7.Режим на струја : 0.23 мр...

DEN 439.20 69 %

На Syncwire автомобил полнач донесува shrapnel тока дизајн, што може да се заклучи автомобил запалка приклучок �

DEN 191.76 69 %

【БЕЗБЕДНОСНИ ФУНКЦИИ】 B36 B е опремен со voltmeter да ја прикаже состојбата на вашиот автомобил батеријата.М�

DEN 604.80 69 %

Спецификација : Предмет Тип : Bluetooth Adapter Material : Plastic Bluetooth Верзија : 5.Тоа може да се стави во џебот или чанта�

DEN 688.80 69 %

[Input DC 12‑24 V] автомобилот полнење адаптер е погодна за речиси секоја автомобил да се користи, на влезниот