.

.

Со попуст
20PCS за Еднократна употреба Спа Кревет Листови Масажа Табела Лист Водоотпорен Кревет Покрие 31 x 71 За Спа Lash кревет

20PCS за Еднократна употреба Спа Кревет Листови Масажа Табела Лист Водоотпорен Кревет Покрие 31 x 71 За Спа

DEN 374.16

Од стока
Во магацинот

ДОБАР КЛИЕНТ ИСКУСТВО - за Еднократна употреба масажа кревет опфаќа се многу меки, лесни, удобно навремено-отпорни, но солза отпорни, кои повеќе достоен на вашите клиенти доверба.ВОДООТПОРЕН И МАСЛО ДОКАЗ - сложен процес, на два слоеви од различни материјали се меша и ткаени.Слој на не-плетени ткаенини, слој од PE пластичен филм, апсолутно водоотпорен и масло доказ!.СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА И повторното користење – за Еднократна употреба масажа чаршаф мерки околу 31 x 71 инчи, идеални за професионални козметички салони, спа клубови, масажа маса, тетоважа кревет, или стари лица и грижа за новороденчињата.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЛЕСЕН - за Еднократна употреба, не треба да се мијат, се заштеди многу време за вас.Преносни лист може да биде многу погодна за масажа терапевти кои сакаат да го патување толку многу клиенти домови.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1293.60

одмор домови.Дајте му на вашиот клиент професионален и луксузен изглед.★ На ткаенина е мека и удобна, со

DEN 1917.60

☀ELEGENT СТИЛПрекрасен кавга дизајн карактеристики се собраа возбудува околу 3 страни од креветот за клас�

DEN 1042.80

На greatway за покривање на сите лицето перница се користи од страна на масажа терапевти, chiropractors, acupuncturists, и�

DEN 2487.84

√ Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или проблеми предизвикани од транспортот, в

DEN 891.12

Дизајниран со лицето здив дупка и од страна на џеб за да се видиме.Сет од одличен квалитет убавина креве�

DEN 3065.28

Функционална Масажа Каучот и Постелнина set Во Здолниште Лист Е Толку Добро Да се Скрие на Сите Ваши Пред�

DEN 671.76

Разубават и professionalize вашата убавина кревети.Мека кристал сомот материјал ќе се обезбеди дополнителна у�

DEN 503.76

Обезбеди удобно мекост без миење погодност.Водоотпорен, антинафта и високата апсорпција функција.Прим�

DEN 551.76

Тоа може совршено да го замени фланелен боксери опфаќа кои треба да се мијат, кој ви ја дава истата прија

DEN 95.52

Жените Случајни Кошули Пресврт Јазол Tunics Блузи женските Кошули Секојдневен Блуза Кратко Sleeve Кавга Копч

DEN 695.76

Назад со 4 еластична бенд, ќе се утврдат душеци во место.Опремен со полиестер, и удобно пополнување.Одлич

DEN 1711.20

Пакетот Вклучува : 1 Парче Масажа Табела здолниште 1 Парче Ватенка маска 1 Парче Перница случај 1 Парче Ст�

DEN 599.76

Одговараат за масажа кревет во 190x70cm (75x28 инчен) големина.Опис : Секој пакет содржи 1 БАЊА масажа кревет д�

DEN 321.60

Ги Споделите Со Вашите Клиенти ★Висококвалитетни материјали : потрошни постелнината е вашиот идеален �

DEN 1559.76

Органски Памук ◆ 3Компјутери Set Вклучува : Една Опремени Лист (36" x 77") Инчен, Еден Рамен Лист (61" x 100") Инчен,

DEN 383.76

31 x 71 инчи / 80 x 180 cm Color : како слики show Quantity : 20 парчиња Пакетот вклучува : 20 x Расположливиот кревет листови

DEN 580.56

Ви благодариме за вашето разбирање.Тоа е погоден за секој тип на кожа, и тоа е кожатапријателски, и за не�

DEN 479.76

Опис : Изработени од неплетени ткаенини материјал, мека невкусна, обезбедува добра breathability, хигиенски В

DEN 1830.96

[Дише и мека]изработени од неплетени ткаенини, тоа е мека, дише [Size]18080см / 70.931.5 инч [Водоотпорен и маслодо�

DEN 599.76

За салон за убавина, масажа, салон за убавина, сауна, соба, hotel, патување и сл.Еднократна употреба, чисти и

DEN 191.76

Димензии (во инчи) : 6.3 L x 4.0 W се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја н