.

.

Со попуст
OROPY Ретро Зачин Решетката за Врата или Ѕид, Виси Зачин Багажник, Кујнски Ѕид Зачин Полица, 2 Пакет (Ретро Браун)

OROPY Ретро Зачин Решетката за Врата или Ѕид, Виси Зачин Багажник, Кујнски Ѕид Зачин Полица, 2 Пакет (Ретро

DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

Во бањата, складирање решетката може да се одржи нега на кожата предмети.Тоа е, мора да избор на објект за ретро љубовници.Заменети со други мебел тоа ќе додадете некои ретро атмосфера во вашиот дом.Можете да се разликуваат растојанието помеѓу зачин решетката како е потребно, се задоволат различните складирање треба. 【Простор за Заштеда на енергија】што виси зачин рек одржување зачин добро организирани, ги видите сите на вашите предмети на прв поглед и лесно да се постигне.Одржување на сите објекти добро организирани на ѕидот за да се избегне преполни кабинет или countertop кога готвење, заштеда на скапоцени простор, давајќи ви среди кујната. 【Американски ретро стил】На ретро стил во темна боја ја прави ѕид рек око-catcher да ги красат ѕид простор на вашиот дом.Тоа исто така може да се користи во трпезарија, спална соба, дневна соба, и канцеларија. 【Мултифункционален Зачин Рек】Не ги користите само како зачин багажник, но, исто така, за употреба како складирање лебди полица.【Висок Капацитет за Складирање】ширина се прошири до 10 cm, а само се вклопува да се стави два реда на спајс тегли со дијаметар од 43mm.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 9857.28 -135 %

Монтажни кука дизајн, 4 куки на двете страни, погодно за чување на шпатула, ножици и други работи, едноста

DEN 1574.16 -135 %

Тоа е многу корисна и го ослободува до просторот за чување на други готвење состојки. Направени од висок

DEN 2021.76 -135 %

Тие се лесно да се чисти и може да бидат фрлени на машина за миење садови, па вие не мора да чистење повто�

DEN 1607.52 -135 %

Направени од високо квалитетни Високоодделение акрил + Нерѓосувачки Челик Sекопријателски, нема мирис,

DEN 623.76 -135 %

✔✔✔На Акрилик Леќата Кутија е Добро Направени на Hight Квалитет Безбедно Акрил, Не се Евтини Пластични ! !

DEN 10031.52 -135 %

Се зголеми просторот и да се трансформира тешко да се стигне до агол кабинет со 2Нивоа ПоловинаМун Униве

DEN 815.52 -135 %

Можете да етикета вашиот зачини на решетката преден панел, која нуди многу побрзо се најде додека готве�

DEN 623.76 -135 %

Не Двоумете се : Ако наидат на проблеми пред или по купувањето, можете да не контактирате и нашите профес

DEN 4702.56 -135 %

Материјал : ABS+PC отпорност на материјалот.Димензии : 39.5x20x23 cm.Вдлабнати дизајн : ефикасно спречување на ле�

DEN 631.44 -135 %

Feature Wall планината зачин рекБоја : Сребро.Пакет Including2*Ѕид зачин racksn2*Лепило stickern4*Screwsn2*пластични сидро и за

DEN 623.76 -135 %

Пакетот доаѓа со чистење со крпа, така лесен за чистење 【Мултифункционален Употреба】Совршен складира�

DEN 3677.28 -135 %

Материјал : Еколошки PP материјал, издржлив, безбеден и лесен за чистење.големина : 37x21x21.Поле на примена : �

DEN 1200.00 -135 %

Име : Леќата багажник, кујна складирање rackmaterial : metal Features : антикорозија и анти ' рѓа, зацврстување на това�

DEN 624.00 -135 %

Ширина : 15 3 / 4 "Длабочина : 3 7 / 8" Height : 3 1 / 2 " Ширина : 40 см Длабочина : 10 см Висина : 9 cm.Заштедува простор на count

DEN 527.28 -135 %

ОРГАНИЗАЦИЈА Е КЛУЧНА.Користете го овој сет на ѕид монтирани зачин рек организатор во вашата кујна да с�

DEN 1086.96 -135 %

Можете лесно може да се чува, да се организираат и да се најде на различни зачини шишиња, медицина шишиња

DEN 1080.00 -135 %

[Модерен и Елегантен] – магнетното зачин решетката е добар начин да се продавница зачини...

DEN 143.76 -135 %

Направени од храна одделение од нерѓосувачки челик, материјалот е безбеден и сигурен, и може да биде дир

DEN 345.60 -135 %

[Брз Дренажа] домаќинството купот на мозоци решетката може да се исцеди водата брзо, да ги задржи на купо

DEN 1190.40 -135 %

Капак : Користете хранаодделение од нерѓосувачки челик за лесен пристап и практичност.Висок borosilicate ста�

DEN 2980.80 -135 %

"Тоа изгледа многу убаво, направете ја вашата кујна поубаво.Совршен подарок за вашите пријатели и родни�

DEN 1444.80 -135 %

6 делови cruet изградена од BPA free пластика, добра кујна condiment складирање помошник.Доаѓа со лента, која е со р�

DEN 2121.60 -135 %

Светли слики и различни визуелизации може да се направи боја на објектот во фото различна од бојата на в

DEN 527.76 -135 %

Бања Countertop Организатор:Можете да поставите некои лосиони, средства за чистење, сапуни, шампони и сл.Дож

DEN 13161.36 -135 %

Направени на квалитетот Простор алуминиум, тешки, анти ' рѓа, лесно да се чисти, издржливи за долго време

DEN 719.76 -135 %

Секоја полица обезбедува 5 x 3 инчи за чување зачин тегли, мирудии, зачини, или други кујна снабдувањето с�

DEN 551.76 -135 %

Модерната tabletop зачин рек организатор лента со бакарна жица дизајн и цврсти изгорена дрвна база за додав

DEN 2384.40 -135 %

Опис : .Здрав Материјал,PP+КОМПЈУТЕР Материјал.Дизајнот на Кутијата Покрие,Добра запечатување, лесен з�

DEN 1696.08 -135 %

Може да се користи за готвење во кујната или отворено излет и СКАРА и може да собере различни видови на �