.

.

Со попуст
4-Боја, Цврсти Аурора Огледало Пенливи Помине Уметност во Прав, Металик Помине Уметност Пигмент во Собата, Сјајна и Магија Оружје во Прав, Сјајот DIY Декорација на Нок

4-Боја, Цврсти Аурора Огледало Пенливи Помине Уметност во Прав, Металик Помине Уметност Пигмент во Собата,

DEN 1473.60

Од стока
Во магацинот

Пакетот Вклучува : 4 бои на цврсти и магија оружје во прав, доволно за да можете да го користите или да го споделат со другите, многу погодна за домашни и салон употреба.Високо-квалитетни Нокти во Прав : Нашата цврста огледало помине во прав е лесно да се во боја и издржливи.Различни бои ќе произведува различни ефекти.Magic Mirror Ефект : Овој лак ќе им даде на вашиот ноктите убава огледало ефект и светла сјај.Лесен за Користење : Нашата лак е многу едноставен за употреба.Кога правите помине уметност, може да се применува директно со четка главата натопена во ноктите во прав.Широк Спектар на Употреба : Боја огледало помине во прав е погоден за УВ лепак ноктите, на доградба на акрилни нокти, природни нокти, итн.Тоа е исто така корисни DIY алатка за украсување на домовите, мобилен телефон предмети, чаши, телото уметност, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 263.76

Подарок за смола уметник.Тоа се користи за лигите или тешко гел за нокти.Совршен подарок за секој запале

DEN 143.76

ние ќе реагираат на вас како е можно поскоро и да се потрудиме да ги реши вашите проблеми.Исто така может

DEN 191.76

Ве молиме овозможи мало отстапување во мерењето на големината Ве молам, разберете дека бојата на објект

DEN 263.76

Материјал : МИЛЕНИЧЕ 12 бои во собата.Маслени бои стил серија, променливи бои.Има 12 Бои.Тоа ќе се покаже ша

DEN 239.52

Подарок за смола уметник Совршен подарок за секој запалено девојка која сака да искра.Тоа ќе биде одлич�

DEN 335.76

Светат Во Темница.Одлично за Tumblers и Занаети.УВ отпорни.растворувач отпорни.Светат Во Темница Сјајот Мик

DEN 117.36

Многу тенки парична Казна и лесен за употреба.Бидат погодни за помине уметност декорација со лак, УВ гра

DEN 191.76

Се применува база на грб Ако sequins се мали, само истури нив на вашите нокти.Опис Holographic Злато Сребро Помине

DEN 1900.80

топло совети : Бидејќи објектите се продаваат во снопови, предмети може да се изведува одделно, така што

DEN 287.76

Блескави низа на теал сјајот со светкава зелена flecks содржат секоја големина на сјај под морето.Имајте д�

DEN 263.76

????Погоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, итн ????Совршен за професионални или дом�

DEN 360.00

Сребро holographic Микс.Полиестер мека, лежи рамно, не лабава искра, голема покриеност.Растворувач Отпорни.Т�

DEN 117.36

само да Уживаат во Свој Прекрасен Diy Ноктите Дизајни, Hightlight Вашиот Ноктите, се Направи Тоа Посебно, Смешн

DEN 143.76

????Количина : 12 Бои holographic снегулка помине sequins, можете да го изберете вашиот омилен една или да ги комбини

DEN 468.24

Еу согласност, козметички одделение блеска.Вегетаријанската и не се тестирани на животни.Растворувач о

DEN 119.76

Пакет се вклучени : пакетот доаѓа со 1 Пакет, и пак е 20 Грама Плевел Лист Сјајот вкупно.Пакет included The пакет

DEN 261.36

Сјајот sequin може да фрли светло под светлината, а ги рефлектираат различни бои од различни агли, да ги исп

DEN 686.40

Боја : 100gx12colors.NET WT : 10g 50g 200g 500g 1kg.Количина : 1 торба.Материјал : МИЛЕНИЧЕ.Предмет Тип : Ноктите Сјај.Опис : Го�

DEN 191.76

100% Сосема нов и висок квалитет.Погоден за користење на лак, градител ув гел, акрил и др.Лесно да се примен

DEN 239.76

Количина : 6 Кутии.Боја : Како на сликата покажува 0.3 g / кутија.Спецификација : Количина : 6 Кутии Боја : Како

DEN 408.00

Спецификација : Боја : МултиБоја Тип : Ноктите фалсификати sequin Количина : 12 мрежи / Set Големина : 13cm*5...

DEN 218.16

Уметноста Sequin Нокти Високо Квалитетен Материјал Ноктите Sequins Се Направени Од Високо Квалитетни Матери�

DEN 141.12

Потоа користете помине лепак да се држиме за sequins ✦Совршен за споделување, фестивали, и многу убавина ек

DEN 214.80

Светла Светкава Боја : Пламнал Сино е брилијантен сина уметност сјајот со искра на злато која е совршен �

DEN 359.76

Донесе своја визија за животот со Eye Candy е сеопфатен избор на сина пигменти во секоја сенка и трепет.Ги ко

DEN 78.96

Материјал : Пластика.На sequins се мали, ве молиме, чувајте ги подалеку од деца за да избегнете голтање.Боја :

DEN 95.76

Ве молиме Љубезно Забелешка : производот е релативно мал, ве молиме да се стави надвор од дофат на деца з�

DEN 191.76

Притиснете го sequins на вашите нокти.Нанесете слој на горниот слој за да се спречи sequins од испаѓање.Вие би м

DEN 214.80

Чекор 3 : Користете јасни topcoat за траен искра.Се меша во сапуни, лосиони или бања бомби за малку нешто екст