.

.

Со попуст
EDOBLUE Продолжен Лак Создателот за Лентата за Венци - Дрвени Лента Лак Создателот за Божиќ Лакови ноќта на Вештерките Украси Corsages Празник Венци

EDOBLUE Продолжен Лак Создателот за Лентата за Венци - Дрвени Лента Лак Создателот за Божиќ Лакови ноќта на

DEN 276.00

Од стока
Во магацинот

Големи Димензии - Лак ширина на опсег : 1 - 12 инчи.Макс употребливи лента ширина : 5.3".Особено погоден за Божиќ подарок декорација и домашна декорација.Лесно да се Поклонат - Прилагодлив dowels за избор на лак големини.Тоа е лесно да се направи поклон форма на слика или на видео на производот страница за употреба чекор.Издржливи Материјали - Направен од висок квалитет на дрвени предмети, издржлив, лесен и пренослив.Нагласи природата, натпревар и со home, исто така погоден како подароци.Широка Примена - Погоден за правење на различни стилови на лакови и стрели, како подароци или партија украси, garlands, подароци виткањето и повеќе.Пакетот Вклучува - 3 x dowel прачки, 1 x база со 15 дупки.Ајде да се создаде свој кориснички, совршено лакови за секоја прилика.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 407.76

【Ќе добиете】нашата пакет доаѓа со 2 парчиња на дрво база, 5 компјутери dowel прачки, 2 снопови метални twist в�

DEN 1939.20

Големина : поле : за 9cm широк, 18cm долго, 2cm дебели Одбор : за 58mm широк, 178mm долго, 18mm дебели Стапови : за 9mm дија