.

.

Со попуст
weilan NBgy Деца Playpens, Бебе Дете Безбедност Ограда Бебе Ограда Внатрешна и Надворешна Забавен Парк, 10 Панел Центри, Не се Лизга за Заклучување, 3 Боја

weilan NBgy Деца Playpens, Бебе Дете Безбедност Ограда Бебе Ограда Внатрешна и Надворешна Забавен Парк, 10

DEN 1214.40

Од стока
Во магацинот

Бебето ограда е направена од еколошки-пријателски HDPE материјал.Децата може да бидат сигурни дека,Не се лизга носат,сигурна и безбедна.Innovatively дизајниран силикони подлога вшмукување чаша со заменливи вшмукување чаша и силиконски подлога за употреба на сите видови на подови, безбедно и издржливи.Вештачки средување на создава кожата-friendly допир, создавање на мазна и мазна чувствуваат, без рогови и не burrs, и не се грижи за мало бебе е тендер раце.На тока има стабилна и дебел ѕид, двојна заштита, мазни рабови и не burrs, фиксно на дното на кутијата, стабилна врска, не е лесно да се падне, издржлив, лесен да се соберат и расклопување, лесно да се носат.Играта ограда е доволно големи за да се овозможи на децата да се игра и да научат да стојат, прошетка, индексирање, па дури и лага надолу, без да се грижите за ограничен простор.Кога просторот е ограничен, можете исто така да прилагодите на панел да се намали големината на играта ограда.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1439.76

【????Пријатен Бебе Парк】 Симпатична сина игра двор не само што не е безбедна област, но, исто така, да се б

DEN 1795.20

Материјал : HDPE еколошкипријателски материјал е строго одбрани, а вториот за рециклирање на материјалот

DEN 1115.52

★ Мултифункција за заштита на нето : балкон семејство оградата и скалите балкон безбедност на лофт крев