.

.

Со попуст
VELIHOME паметен Телефон Vlogging Комплет LED Камера Светло со Tripod и Phone Држач за Снимање на Видео клип Опрема за Внатрешна Отворено

VELIHOME паметен Телефон Vlogging Комплет LED Камера Светло со Tripod и Phone Држач за Снимање на Видео клип

DEN 860.88

Од стока
Во магацинот

Преносни selfie стап доаѓа со телефонот микрофон за да одговараат на вашите потреби во vlogging, снимање на видео, аудио снимање, мобилен телефон емитува.Совршен дополнителна светлина за видео снимање, во живо стриминг, selfie фотографии, снимање, за снимање на видео клип, онлајн туториал, темни предели vlogging.Тоа се прилагодува на повеќе агли на снимање во само неколку секунди, вклучувајќи Хоризонтален и во Вертикален Режим, Низок Агол и Висок Аголот на Шут, кој ви овозможува да откриете вашиот потенцијал како никогаш порано.Совршен за сите видови на close-up фотографија и снимањето.Како што мода, реклама, портрет, свадба.Безжичен далечински управувач, која ги задоволува вашите далечина контрола, ви овозможува да се земе слики или видео записи на оддалеченост од телефон или камера.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1896.00

Flashpoint Силиконска Кожа и Браник за XPLOR 100 Про Флеш (Сина) Flashpoint Ограничен 1Година САД Гаранција.За XPLOR 100 Пр�

DEN 671.76

Удобен flex пролет врвот во вратило овозможува крошна стожерот во секој агол, да се лесно да пристапувате