.

.

Со попуст
Ноктот Clippers, Ingrown Ноктот Clippers, од не ' Рѓосувачки Челик Помине Clippers Ноктот Clipper со Нокти Датотека Помине Lifter за Ingrown и Дебели Ноктот (4 Во 1)

Ноктот Clippers, Ingrown Ноктот Clippers, од не ' Рѓосувачки Челик Помине Clippers Ноктот Clipper со Нокти

DEN 167.76

Од стока
Во магацинот

4 во 1 : Ноктот Clippers сет, со Професионален Хируршки Одделение за нокти clippers, ноктот clipper, на нокти датотека, и еден помине lifter, кој ќе се грижи за сите вашите нокти прашање.Анти-се лизга на зафат дизајн : Мек зафат гумена рачка вклопува удобно во својата рака, прави овие пети ноктите clippers лесно да се контролира и да се бара помалку напор да се намали; нема повеќе грижи на педикир алатки лизгање надвор од вашата рака; идеален за постарите лица или оние со слаба страна сила.Остра, но Безбедно : супер остри ножеви се малку криви за да се обликуваат околу ноктите која помага да се намалување на дебел или ingrown ноктите, кутикулите чисто и мазно, без влечење или tugging.Силна & Трајни : направен од премиум хируршки одделение од нерѓосувачки челик whichis тешки и цврсти, не rusting.Едноставно ги помине nipper со алкохол по употребата, нека се исуши и продавница за следната употреба. 365 Дена Гаранција : Ако не сте задоволни со нашата производ за било која причина, контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме најдобро решение за вас веднаш.Наплата или замена ќе бидат обезбедени за било кој квалитет на проблемот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 208.56

Идеален за општа намена дупчење во повеќето ѕидани производи.За употреба во 1 / 2" чак со ударни инструмен

DEN 359.76

Мулти Цел : На ѕидот кука со простор за замрзнување е совршено решение за организирање на пенкало, ножиц�

DEN 834.96

ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЕЧАТЕЊЕ! Ова 36 X48 репродукција постер печатење е отпечатен на висок квалитет, висока

DEN 479.76

САМО ПОЛНАЧОТ(НЕ се ВКЛУЧУВААТ на БАТЕРИЈАТА) : Литиум Батерија Полнач е компатибилен со повеќето батер�

DEN 1823.76

RAM МЕМОРИЈА+ROM : 1 GB+8 GB.Оперативен Систем : Android 6.0 (Тоа е 3 G мрежа.Не ги поддржува 4 G ).Компактен Дизајн : Оваа �

DEN 690.00

ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ уникатно двојно rib висок / низок дизајн помага да се добие во меѓу упатуваа на чевли за

DEN 1576.80

1А), 9 V1 1А (Max 9 V1 1.ПрекуСлучај Полнење : Не изпортвам со вашиот телефон случај.Спецификации : Текст : 5 V / 2 A, 9

DEN 4213.44

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 204.00

Помага Да Расте Косата Побрзо.Содржи Хранливи материи за да се Стимулира Растот на Косата.Ги Зајакнува �

DEN 311.76

Лекување Технологија : лекување технологија им овозможува на филмот за да се опорави од мали гребнатини

DEN 453.60

Ѕидот Монтирани Накит Организатор;; Организирање на вашите додатоци со ова убаво стокмено селски орган�

DEN 2210.40

Опис на Виткање Кутии за Складирање На VEROMCAO чување на кутии направи преполни плакари и cubbies повеќе уредн

DEN 1687.20

Инструкции За Инсталација : 1.Многу поволна цена,добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за

DEN 2347.20

Вклучете дизајн : platen вклучите, притиснете го прекинувачот за да почне да работи.Silencer дизајн : На venting дуп

DEN 1256.64

[Материјал] подот мат е направен од мравка крпа и ЈП мат, силни и издржливи [Задебелување дизајн] може да �

DEN 299.76

【Големина】 180 x 12.7 x 32милиметри / 7.09 x 0.50 x 1.26 инчен 80 ронки Бела корунд мелење тркала 【Силна Стабилност】

DEN 474.96

Им овозможи на бебињата да го подобрат своите практични способности.Парична казна изработка, дотеран а�

DEN 1535.76

Внимателен Дизајн : Инструмент возен фах има 2 чаши и 1 метал јамка, може да складирање на различни алатки

DEN 407.52

6inch,80x80cm / 31.4 inches Material : полиестер fabric Absolutely безбедно материјал, 100% заштита за бебиња и родителите, мека и�

DEN 434.16

Погоден за XIAOMI T100 T200 / T300 / T400 / T500 / T500 C електрична четка за заби торба.Wearresistant, dirtresistant, shockresistant, и dropresis

DEN 839.76

18 W КК адаптер потребни за брзо полнење (не се вклучени).Можете да ја прилагодите најдобро возење перспек

DEN 311.76

Голема забава за малку раце во оваа Спасување Ботови 2пакет.Вклучува топлотен бран ОганBot робот фигура.Р

DEN 335.52

Силна самолепило : книжно марамче рек под кабинет може да биде инсталиран вертикално или хоризонтално, �

DEN 388.80

Лизгачки полица е идеален за вашата кујна, провизии, бања, и перална кабинети.Вклучува 5годишна гаранциј

DEN 10320.00

Мерен Опсег : 25.3 да 48.9°C; Влажност Резолуција : 0.1 % R H; Влажност на Точноста : 70 % R H Екранот Големина : 51 x 32 мм