.

.

Со попуст
WCHCJ Тип S Push-up Прозорци се Залага за Вежбање Фитнес Опрема Рек Домашни Челик им Помогнам на Поддршка на Анти-Пропадна им Помогнам на Поддршка

WCHCJ Тип S Push-up Прозорци се Залага за Вежбање Фитнес Опрема Рек Домашни Челик им Помогнам на Поддршка на

DEN 6085.44

Од стока
Во магацинот

Фитнес push-up се справи со е направена на задебелена железната цевка, кој е издржлив и силен.На push-up exerciser има проширува сунѓерот се справи со дизајн, висока еластичност, добра шок апсорпција и удобен зафат.На push-up вежба база има гумени вшмукување чаша за подобра стабилност и леснотија на користење.Не се лизга носат-отпорни, рачка, здрав заграда, не е лесно да се деформира, посигурен да се користи, со добра товарот капацитет.На push-up заградата е монтажни за лесно складирање и не заземаат простор.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 623.76

За фитнес вежби, триаголен оратор точка е повеќе стабилен; краток полица намалува сила, рамнотежа не виб

DEN 705.60

√ Поради различни мерење алатки и методи, не може да биде грешка на 13cm!√ Поради различни светлина, боја �

DEN 1969.92

На pushup поддршка е стабилна, безбедна, не се лизга, издржлив, лесен и лесно да се носат.Pushup прозорци ви ово�

DEN 1140.00

На pushup поддршка може да бидат ротирани малку да се обучуваат повеќе мускули додека подобрување на силат

DEN 304.80

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот во рок од

DEN 764.40

Pushup Барови Стои Широк очи Pushup Стојат Падинаassisted Стомачни Мускули Пракса Стои Преносни Pushup Рамка на Ант�

DEN 1679.76

Притисни До Барови се идеални за развој на мускулите во градите, грбот и рамениците.Сет од две parallette тре�

DEN 5842.32

Фитнес турка покачена изработка, Sкрива вежбање, не му наштети на лактот за време на вежбање.Pushup exerciser Sна

DEN 1636.80

????【100% Задоволство Гаранција】 : Ние сме горди на производи ние обезбеди, па ние можеме да ве уверам дека

DEN 1327.20

Боја : Кафена.Спецификација:Име : Pushup стојат.На pushup столбовите се изработени од квалитетна јаглероден ч

DEN 2611.68

Применливи толпата : фитнес мажите и women Pushup вежба рамка задебелување проширува двојноlayer брановидни пе�

DEN 2922.00

На pushup поддршка е стабилна, безбедна, не се лизга, издржлив, лесен и лесно да се носат.Pushup прозорци ви ово�

DEN 2100.00

Се прилагоди на позицијата на putter да се концентрира на градите, triceps и рамената на различни начини.Функц�

DEN 527.76

Квалификуван справи со пена за рачка и нозете за антилизгање и пот апсорпција и намалување на триењето �

DEN 1783.92

Солидна PP заграда, солиден и издржливи,Корозијаотпорни, рѓадоказ, лесни, ниската густина, добрата повр�

DEN 719.28

Доаѓа Во Пар : Сет од 2 PushUp Барови вклучени.Несе Лизга на Зафат : Овозможува супериорна удобност и контрол

DEN 3729.60

Користење на висока густина пена, мека на допир, стабилни и не се лизга, заштита на зглобовите и намалува

DEN 692.64

Духот СВТ им Помогнам на Барови, едноставно да се стави заедно и ви овозможува да го направите широк заф�

DEN 2047.20

ТРАЈНИ И СИГУРНИ : Вашата безбедност е наш врвен приоритет.Ова е причината зошто нашите pushup рамки се нап�

DEN 2685.60

★ Не се лизга носатотпорни, рачка, здрав заграда, не е лесно да се деформира, посигурен да се користи, со �

DEN 2325.60

[Удобен зафат] : Удобно не се лизга зафат и не се лизга база обезбеди стабилност за време на вежбање...

DEN 10697.76

Abs Core Фитнес Тренер Седиup помош,Домашна Абдоминална Тренингот Машина Притисна Машина Тренингот за Обук�

DEN 660.00

На pushup поддршка може да бидат ротирани малку да се обучуваат повеќе мускули додека подобрување на силат