.

.

Со попуст
LMP 4 Пакет LED Плоштадот Нагоре и Надолу Светла Надворешен Ѕид Светлина,Тело во Алуминиумска Водоотпорен Надворешен Ѕид Светилки,3000k 5W со Сертификат ETL

LMP 4 Пакет LED Плоштадот Нагоре и Надолу Светла Надворешен Ѕид Светлина,Тело во Алуминиумска Водоотпорен Надворешен

DEN 312.00

Од стока
Во магацинот

Лесен за инсталација : Оваа модерна Американски стил светлина трае само неколку минути да го инсталирате, а ние ќе ви обезбеди еден мал пакет да се инсталира на оваа светилка.Димензија : 4" x 4"3 x 9.4"(L x W x H);Боја црна.Целосно водоотпорен : Оваа светлина е водоотпорен, одделение IP 65. и да се обезбеди одлична отпорност на топлина, влијание, ниска температура и хемиски.Така, оваа светилка е совршен за да се прилагодат на сите видови на општи временски услови.Тоа не е проблем да се инсталира надвор.Осветлете секој простор : Ова ДОВЕДЕ ѕид светилки е идеален за внатрешна и надворешна.Како дневна соба, спална соба, детска соба, ресторани, кујни, скали, ходникот, ходници, градина, courtyards, вратите и патио.Тие се широко се користи во нашиот живот во многу услови.Со добар квалитет и услуга : телото на ова ДОВЕДЕ ѕид светилка е во алуминиумски умре-кастинг за да се обезбеди долговечност употреба.Текст 110 V-240 V.Сертификат ETL.Ние исто така, обезбеди 2 години гаранција гаранции.Без оглед на проблемите на овој светилки, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе го добие реши што е можно поскоро.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2078.40

Ви благодариме!.Зрачењето област : 510 метри квадратни.Тоа е убава, може да се покаже расположението на жи

DEN 1439.76

Со својата супериорна времетоотпорни способности, тоа може совршено да се совпаѓаат со вашето градина,

DEN 1919.76

Времето Отпор : Дури и во облачни / поројниот дожд / снежните / шлаг / топли временски услови, итн.Повеќе Ап

DEN 478.80

Овластен да ја испорача квалитет, перформанси, и заштеди.Таа е погодна за : .By замена на КОЛК / КРИЕШЕ / МЗ

DEN 570.96

Дизајниран за употреба на отворено.Пакет должина : 8.25".Пакет ширина : 7.25".Пакет висина : 12.63".Home Style HS7100331 е 1

DEN 4386.72

★ Висока ефикасност polysilicon енергијаенергија, сончевата светлина панели се користат паралелно polysilicon со

DEN 587.76

Пакет Листа : 1 x Светилка 1 x Инсталација Kit(2 x Завртки, 2 x Проширување Завртка Цевка, 1 x Клуч) Забелешка : 1.8

DEN 1502.40

ПОДОБРЕТЕ ГО ИЗГЛЕДОТ НА ВАШИОТ ДОМ домот вертикален дизајн на овој ѕид светилка е совршен прилог на ва

DEN 10896.00

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 695.76

СВЕТЛИНА ОД ДВЕТЕ СТРАНИ роман изглед дизајн на соларни светилки, diverging светлина од двете страни, форми

DEN 767.76

За ваша погодност, отстранете стаклен капак и завртка во сијалица пред да ја инсталирате.Ние препорачув

DEN 671.76

LED Алуминиум Водоотпорен Ѕид Светилка, Водоотпорен Отворено Светло 6 W 100277 V 3000 K Надворешен Ѕид Светлина

DEN 1679.76

Покрај тоа, со единствена вода бран стакло, во мрак на почетокот led внатрешно осветлување ќе се одрази по

DEN 1677.60

Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.Висок ефикасноста на полнење солар

DEN 1508.00 1919.76

Димензии на Тремот Светлина Тела Висина : 12 инчи Несакани должина : 5.5 инчи се Протега на должина од ѕид : 5

DEN 623.76

【Едноставен и Елегантен Дизајн】Мат црна заврши со чисто стакло сенка, додава елегантен и модерен изгл

DEN 3246.00

△ Таписерии и едноставна форма, млеко бела стакло абажур, нежно светло, не блескави △ Едноставна железо