.

.

Со попуст
2 Парчиња Коса Четка за Чистење Алатката Чешел за Чистење со Четка Чешел Почиста Четка Косата Четка за Чистење Мини Коса Четка Смена за Отстранување на Влакна Праши

2 Парчиња Коса Четка за Чистење Алатката Чешел за Чистење со Четка Чешел Почиста Четка Косата Четка за Чистење

DEN 206.16

Од стока
Во магацинот

Добра комбинација : овие коса четка за чистење се вклопуваат за темелно чистење на косата со чешел; Прво, употребете пластична четка страна на црна двојно-на чело на косата четка за чистење; Второ, користете страна на најлон влакната; Последен, користење на розова мини коса чистење со четка за чистење на тенка коса.Издржлив материјал : изработени од квалитетна пластика, најлон и метал, не е лесно да се пробие и да се деформира, лесно да се чисти по soiling.Лесно да се носат : мали димензии и мала тежина; чешел четка е погодна за домашни, коса салон, па дури и за лична употреба, тоа е исто така добар избор за патување.Топло совети : мини четка за чистење не е препорачливо да се применуваат за воздух перница четка за чистење, но повеќе погоден за коса чистење, чешел, исто така, може да се стави директно во џебот или чантата, мора да се грижат за метал совети на забот; Можете да се исчисти мали чешел во вашата торба кога ќе излезе.Ќе добиете : 1 парче црна двојно-на чело коса чистење со четка и 1 парче розова мини коса чистење со четка.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 287.76

Влажна или сува, дебели или тенки, права или кадрава.Пакетот вклучува : 1pcs Гребло чешел, 1pcs Широк заб чеше

DEN 492.00

Тип : Фризерски Tools.Боја : црвена, црна, розова, виолетова.Погоден е за долга коса, кратка коса, кадрава кос

DEN 479.76

Оваа четка е екстра долг влакната.Не за Туш четкање или се Мијат и стилови тоа ќе го оштети вашиот четка..

DEN 311.76

Од Салата За Статистика, Влажни / Сува Гребло Четка Е Доволно Мал За Да Ги Означите Заедно Во Чанта Или Tote

DEN 263.76

Опис Лесен за користење : четка е дизајниран во заострените форма и дршката е на соодветна должина, пого�

DEN 479.76

Уживајте помалку рака замор и frizz сензација додека доживува коса салон за убавинакако sensorial моменти.Што

DEN 1310.40

Ергономски дизајниран дрвена рачка вклопува удобно во вашите раце.Лесна и компактна големина лесно да �

DEN 191.76

Оваа одлична шампон четка им помага на клиентите со долги нокти се избегне оштетување на нивните нокти �

DEN 499.20

Најлон четка косата, како метални топла плоча, може да централно чување и пренос на топлина, прават фриз�

DEN 1769.52

Идеален за додавање на дополнителна доза на забава и да било забавни настан.Екопријателски, безбедно да

DEN 450.00

Свежи и енергични мирис.Подарок идеја за навивачите.Веднаш дава чувство на благосостојба.Производ комб

DEN 1240.80

Земја На Потекло : Кина.Број на модел : SG7303 / 8 Пакет Димензија : 7.99999999184" L x 0.49999999949" W x 0.399999999592" H Пакет Тежин�

DEN 143.28

Ние сме посветени на создавање на високо квалитетни производи кои се напор, покачена и лесен за употреб�

DEN 300.00

Квалитет, дизајн и внимание на детали одат во секој четка.Ако се бара непречено, послушен, gorgeously негуван�

DEN 431.76

Чисти Косата и да се Зголеми Сјај.Го намалува Коса Кршење и Frizz.Четка Нежно Преку било Tangles.Секој празник,

DEN 196.56

Мек и флексибилен влакната овозможува лесно обликување на косата без snagging.Ја прави косата ослободени о�

DEN 143.76

Чешел површина е мазна и постои основано јазот помеѓу чешел заби, па таму нема да има tangles кога чешла кос�

DEN 261.36

Тоа Е Многу Погоден За Лична Употреба Или Како Подарок Да Роднини И Пријатели.Vented Коса Четка Својот Лак �

DEN 551.76

Особено погоден за средна и долга коса.Погоден за сите типови на коса.прашува : 1 Добредојдени да ги спод�

DEN 357.36

Чешел Материјал : Нашата 主é Воздух Перница Масажа Чешли Направени На Квалитетна Abs Пластика, Најлон Игл�

DEN 755.52

Косата detangler четки дизајниран како мека нерези коса четка со флексибилни најлон за болка бесплатно отст

DEN 239.76

Мајката Земја Колекции четки се, исто така, Суровостслободни и да можат целосно да се рециклираат или deco

DEN 208.80

Совршен Четка За Секојдневниот Стајлинг,.Добро За Сите Типови Коса,.Четка За Detangling И Чешла Косата.Дизајн

DEN 201.36

Комбинација алатка : користење на пластична четка страна на црна двојнораководител на косата четка за ч

DEN 299.76

Ултралесни, лесна дизајн.Ергономски, флексибилни гребло дека прегратки на обликот на главата.Ултра фле�

DEN 2066.40

На ергономски лакформа се справи со одговара на лак на раката, па тоа нема да биде уморен по долгорочна у

DEN 357.60

Иновативни Стил : Од виткање песна и прачки да се рамни песна, топол воздух четки, зацврстување четки, ав�

DEN 377.52

Како направени за вашата чанта, сјајот на косата четка untangles вашата коса безболно и толку прекрасна што �