.

.

Со попуст
Мис Лулу Породилно Сет, Сива

Мис Лулу Породилно Сет, Сива

DEN 1555.20

Од стока
Во магацинот

100% квалитетот стп кожа.Бебето менување пелена торба е направен од висок квалитет на СТП кожа, тоа е функционална промена торба сет со модата чанта дизајн.Ова бебе пелена торба е водоотпорен и лесно да се чисти.Функционална промена торба сет содржи голем tote торба, промена на мат и мала чанта.И тоа може да се користи како викенд торба, како патна торба или како рачен багаж торба кога бебето има пораснале.Овие две торби ви овозможи одделно складирање стока на бебето и себе си.Голем стилски промена торба која е совршена промена торба за сите на вашето бебе потреби; Додека, малата чанта е совршен за мајка потреби.Оваа пелена торба со рачки, па можете да го носат со раце или со вашата рака.Таа, исто така доаѓа со отстранлив рамо ремени кои се претвораат оваа торба во крстот тело или торба со ниеден момент.Исто така, можете да ги отстраните рамо ремени и да го прикачите на две помали отстранлив шетач ремени да торба, како и вашите шетач.Тоа ќе се сврти на оваа торба во најубавите шетач организаторот.Мерења (приближно) : Големи Tote Торба : 42*14*30cm(L*D*H); Промена на Мат : 58*34cm; Мал Чанта : 31*20*12cm(L*D*H).Тоа е доволно голем за вршење на сите на вашето бебе е од суштинско значење предмети.

Детални спецификации

Додатоци на производи