.

.

Со попуст
Rainovo 7inch Дожд Туш и Рачни Showerhead Врнежи Комбо , Компатибилен со 7+8 Туш Начини ,Опремени со Флексибилни Три-Начин на Префрлување Вентил

Rainovo 7inch Дожд Туш и Рачни Showerhead Врнежи Комбо , Компатибилен со 7+8 Туш Начини ,Опремени со Флексибилни

DEN 1775.76

Од стока
Во магацинот

【СИТЕ КРУГ ИСКУСТВО】 : 7-функција фиксен туш со 8-функција рачен туш, различни вода штекер начини да се изберат, донесе богат сензорни искуства. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】 : туш глава е направен на висока температура отпорни ABS, преку строга метална површина процесот на производство, површината е анти-корозија, анти-оксидација, и лесно да се чисти. 【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】 : На рачен туш глави, со сила се мијат функција, која има силен импулс и чистење на широк спектар.Тоа може да се користи за чистење на бањата подот или други страни, кои не се лесно да се чисти. 【АНТИ-ЗАТНУВАЊЕ】 : Силика гел вода штекер дизајн, pressurizes тивко и интензивно испуштање вода додека се спречува затнување и избегнување на акумулација на обем на вода штекер. 【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】 : Донесат сите телото и додатоци кои треба да бидат инсталирани, според упатството, можете да го инсталирате сами, без помош на професионални кадри.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 335.76

Површина е мазна, корозијаотпорни, не е лесно да ' рѓа, убава и модерен Лесно да се инсталира, погоден за н

DEN 717.60

Карактеристики на допир чисти спреј дупки за лесно отстранување на хардвода startup.Универзална G1 / 2" теми

DEN 194.16

Должина : околу 110mm, Ширина : прибл 65mm, внатрешен дијаметар : 25мм.Лесно Да Се Инсталира.Огледало Хром Финиш

DEN 2207.28

Главата е отпорни на топлина солидна полно тело, ABS изградба која доаѓа со цврсти СТОМАЧНИ Планината со

DEN 191.76

Ви благодариме за вашето разбирање.Ве молиме овозможи 01 носители на инчен грешка поради прирачник за ме

DEN 647.76

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ви обезбедиме со слободни враќа усл

DEN 887.52

【3 ПРИЛАГОДЛИВИ РАКА ТУШ SETTINGS】 : KAIYING 3 функции бања туш главата, ќе го презентира drenching врнежи од дожд, invi

DEN 328.80

Нашите производи се проверуваат од страна на нашите строга контрола на квалитетот на постапките пред п

DEN 2611.20

[Високапритисок дизајн] туш користи ротирачки тркала да генерира притисок на проток на вода за зголемув

DEN 1679.76

Со оптимизиран 1.8 Туш Главата Тип : Двоен Карактеристики : Прилагодлив Глави Вклучени Компоненти : Вакуу

DEN 504.00

Дувачкиот фитинг гарантира дека најтешкиот туш глава не ќе дисторзии, удобен и практичен за употреба.Пр

DEN 115.68

Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Инсталација метод е едноставен и лесен, и услугата живото

DEN 8310.96

Armatur 26631000 Hansgrohe Brausenset Raindance Одберете S 120 Unica Е Puro 900mm chrom Bestehend ани · Isiflex Brauseschlauch 1,60 m (#28276 XXX) · Raindance Одберете

DEN 3997.00 7862.40

Инсталација Препорачуваме лиценцирани водоводџија за инсталација.Издржлива пластика користи за да се

DEN 134.16

Три нивоа на прилагодување : дожд режим, миксуван мод, пулсот на владата, три режими за лесно може да се п

DEN 330.96

✔Единствена сензор на температура на LED светлината може да ти каже моменталната температура на вода во

DEN 13680.00 19620.00

Комплет вклучува : — 1200 (бела се справи со смола) или 1201 (метал капа рачка) : Лизгачот на лентата...

DEN 306.48

【Висок Притисок, Проток на Вода】Висок притисок туш главата ќе ви обезбеди соодветна вода ,и тоа исто та

DEN 311.76

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ.Оваа вода спреј глава може да се користи за градинарство, кат чистење, пет туширање, тоал