.

.

Со попуст
10 Парчиња Преносни Четка за заби Главата Носителот Опфаќа Четка за заби Заштитни Случај Четка за заби Главата Заштитник Капа Четка за заби Главата Капакот на Држач

10 Парчиња Преносни Четка за заби Главата Носителот Опфаќа Четка за заби Заштитни Случај Четка за заби Главата

DEN 143.76

Од стока
Во магацинот

Доволно количество : пакет доаѓа со 10 парчиња четка за заби главата заштитници по случаен бои, доволни количини за семејството употреба, и ви овозможува да го замени погодно, што е повеќе уредни и добра за секојдневна лична нега.Внимателен дизајн : оние четка за заби капи не се целосно запечатени, и случајот е вентилирани, што може да се направи четка за заби внатре се воздушно сушен побрзо по користење, и да се држи четка за заби главата сува кога не е во употреба.Преносни големина : на четка за заби главата поклопецот е прибл. 3.8 x 2 x 2.3 см/ 1.5 x 0.8 x 0.9 инчен, погоден за повеќето четка за заби глави, овие маски може да дејствува како добри организатори за четки за заби за време на патувања, бизнис патување или кампување.Имајте чиста четка : заштитете го вашиот четка за заби глави од нечистотија кога ќе се стави четки за заби, заедно со други предмети во вашиот патни торби, се задржи вашата четка за заби главата чисти, и да се обезбеди секој четка за заби главата со посебно заштитен простор.Функции и карактеристики : оваа четка за заби заштитни случај е светлината-пондериран и практичен, кој исто така е издржлива и здрав, не е лесно да се скрши, идеален избор како четка за заби главата заштитник.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 167.76

Мала големина pillbox за вашиот џеб, чанта или патна торба, за секојдневна употреба на лекови.Пилулата кути�

DEN 1056.00

Up Start Компоненти Бренд.Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бре�

DEN 1535.76

Внимателен Дизајн : Инструмент возен фах има 2 чаши и 1 метал јамка, може да складирање на различни алатки

DEN 161.76

Чистење на забите, темелно да се направи вашата уста поздрав.Четка главата може да се чистат за да сите а

DEN 1615.20

3 inch Package Тежина : Околу.Со виси дупка и неговата мала тежина, тоа може да се закачи на ѕид, заштеда на прос�

DEN 556.56

Фото мат големина е за 55cm / 21.65 во.Погоден за 06 месеци бебе момчиња и девојки, идеален како бебе туш подаро

DEN 217.92

Смола обврзници точка е на располагање во W220 форма.Подобар избор за брз акции отстранување и долг живот.

DEN 335.52

Силна самолепило : книжно марамче рек под кабинет може да биде инсталиран вертикално или хоризонтално, �

DEN 2376.00

Мирис : Лимон Ѓумбир (Свеж лимон со еден допир на суровини и ѓумбир spice).Црна Кањонот на Црна Кањонот оста�

DEN 1823.76

RAM МЕМОРИЈА+ROM : 1 GB+8 GB.Оперативен Систем : Android 6.0 (Тоа е 3 G мрежа.Не ги поддржува 4 G ).Компактен Дизајн : Оваа �

DEN 479.76

САМО ПОЛНАЧОТ(НЕ се ВКЛУЧУВААТ на БАТЕРИЈАТА) : Литиум Батерија Полнач е компатибилен со повеќето батер�

DEN 311.76

Лекување Технологија : лекување технологија им овозможува на филмот за да се опорави од мали гребнатини

DEN 335.76

Внимание pleae : 1.Две боја крои и класичен дизајн телефон случај i Phone 12 Про за жените и мажите,момчињата и д�

DEN 453.60

Ѕидот Монтирани Накит Организатор;; Организирање на вашите додатоци со ова убаво стокмено селски орган�

DEN 388.80

Лизгачки полица е идеален за вашата кујна, провизии, бања, и перална кабинети.Вклучува 5годишна гаранциј

DEN 208.56

Со високи Перформанси : Нашите нокти вежба битови функција висока ефикасност и стабилни перформанси, со

DEN 1866.24

Вклучува Сок Од Портокал, Варена Кокошка, Моркови, Кафеав Ориз, Grapeseed Масло, Вода, Ѓумбир, Печено Семки Од

DEN 2210.40

Опис на Виткање Кутии за Складирање На VEROMCAO чување на кутии направи преполни плакари и cubbies повеќе уредн

DEN 167.76

4 во 1 : Ноктот Clippers сет, со Професионален Хируршки Одделение за нокти clippers, ноктот clipper, на нокти датотека,

DEN 1344.00

Еквивалент Дел Број : 21 V847210000 Оваа замена на резервни опашка светлината леќа компатибилен со Јамаха YT125 �

DEN 523.20

Карактеристики 1.ПРЕНОСЛИВА ТОРБА : Со 4 Отстранлив Метал Стои,може да се земе од метал стои кога ќе сакат

DEN 4213.44

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 236.64

Уникатен Камера Дизајн : телефонот случај е дизајнот на еден ретро камера, многу убави и слатки, цврсти к

DEN 719.76

За Дведете Семејство : Овој производ е совршен за семејство со две деца, еден спие на шетач, другите седи

DEN 3149.28

;Подобрување смисла на ритуалот на домашниот живот, испратете пријатели, семејството, и на себе како housew

DEN 407.52

6inch,80x80cm / 31.4 inches Material : полиестер fabric Absolutely безбедно материјал, 100% заштита за бебиња и родителите, мека и�

DEN 766.08

ЛУКСУЗОТ НА КОЖА Органски Бамбус е најдобар и softest материјал да се користи на babys на кожата, без да преди�

DEN 479.76

Мултислој Целосна Заштита : Пад заштита, гребење и прашина заштита, shockproof заштита на вашиот i Phone X / i Phone XS

DEN 735.84

ВИНИЛ ПОДДРШКА На здрав винил подлога обезбедува минимални закопчување и мат движење и помага да се за�