.

.

Со попуст
GTJXEY Инверзија Машина, Тешки Инверзија Табела со Далечински Управувач Функција за Назад Болка 200KG Капацитет

GTJXEY Инверзија Машина, Тешки Инверзија Табела со Далечински Управувач Функција за Назад Болка 200KG Капацитет

DEN 1778.40

Од стока
Во магацинот

, може да биде полесно за време на вежбање.Ергономски глуждот одржување на системот, како што се безбедноста заклучување со pin, пред пена ролери и задни U-форма глуждот држите уредот може да ги задржи нозете удобно место.Многу лесно да се постави за мажите и жените. ★ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ И да се СВИТКА : Доаѓа со се што ви треба. ★БЕЗБЕДНОСТ ПЕРФОРМАНСИ НАДГРАДБА : електрични обратна дизајн е врз основа на научна гледна точка.Се чувствуваат слободни да ја користите оваа машина во вашиот дом или канцеларија. ★ПОВЕЌЕ за ЗАШТИТА : Повеќе дизајн е за чување во место и безбедно за време на инверзија, вклучувајќи ги и безбедноста на рака и рамо за заштита на пена ролери.★ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН : далечинскиот управувач се користи, колку е проширена за да ја определите должината, мека глуждот поддршка, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 217.92

Смола обврзници точка е на располагање во W220 форма.Подобар избор за брз акции отстранување и долг живот.

DEN 215.76

Остава косата шушка слободни.Против првут шампон и балсам ублажува иритација.Нежно се грижи за косата и

DEN 3149.28

;Подобрување смисла на ритуалот на домашниот живот, испратете пријатели, семејството, и на себе како housew

DEN 1687.20

Инструкции За Инсталација : 1.Многу поволна цена,добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за

DEN 167.76

4 во 1 : Ноктот Clippers сет, со Професионален Хируршки Одделение за нокти clippers, ноктот clipper, на нокти датотека,

DEN 735.84

ВИНИЛ ПОДДРШКА На здрав винил подлога обезбедува минимални закопчување и мат движење и помага да се за�

DEN 299.76

【Големина】 180 x 12.7 x 32милиметри / 7.09 x 0.50 x 1.26 инчен 80 ронки Бела корунд мелење тркала 【Силна Стабилност】

DEN 359.76

Мулти Цел : На ѕидот кука со простор за замрзнување е совршено решение за организирање на пенкало, ножиц�

DEN 1535.76

Внимателен Дизајн : Инструмент возен фах има 2 чаши и 1 метал јамка, може да складирање на различни алатки

DEN 834.96

ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЕЧАТЕЊЕ! Ова 36 X48 репродукција постер печатење е отпечатен на висок квалитет, висока

DEN 839.76

18 W КК адаптер потребни за брзо полнење (не се вклучени).Можете да ја прилагодите најдобро возење перспек

DEN 335.52

Силна самолепило : книжно марамче рек под кабинет може да биде инсталиран вертикално или хоризонтално, �

DEN 1823.76

RAM МЕМОРИЈА+ROM : 1 GB+8 GB.Оперативен Систем : Android 6.0 (Тоа е 3 G мрежа.Не ги поддржува 4 G ).Компактен Дизајн : Оваа �

DEN 151.92

Овие кеси се многу usages вклучувајќи складирање и организација на безброј предмети.Како што се Монети, На�

DEN 335.76

Внимание pleae : 1.Две боја крои и класичен дизајн телефон случај i Phone 12 Про за жените и мажите,момчињата и д�

DEN 4213.44

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �