.

.

Со попуст
Лак Создателот Поставување на Лента за Венци,Дрвени Лента Лак Создателот, Лента Лакови Создателот со Пресврт Врски и Панделки за Божиќ Подарок Лакови Украси Corsages

Лак Создателот Поставување на Лента за Венци,Дрвени Лента Лак Создателот, Лента Лакови Создателот со Пресврт

DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

【Пакет Содржина】1 x Лак производител (3 dowel прачки, 1 база), 2 снопови Метални Twist Врски (Злато, Sliver), 3 се тркалаат Панделки (Црвена, Златна, Сина).Заврши лак создателот сет за почетници. 【Големина Детали】Основа димензии(прибл.) 11.18 x 2.36 x 0.78 инчи, дебелина 0.78 инч.Дупки освен 1 инч, Дупка длабочина 0.6 инч.Dowels должина е околу 5.9 инчи.На прилагодливи позиционирање стап е погодна за различни лак големини - Лак ширина на опсег 1-10 инчи, најмногу го употребуваат лента ширина 5.3 инчи. 【Лесен За Употреба】 Прилагодливи dowels за избор на лак големини.Направи убава лакови со pompoms, монистра или други рачно изработени модни додатоци.Можете да се создаде шарени и креативни лакови во само неколку едноставни чекори.Особено погодни за одмор, фестивал и лични DIY изработката. 【Издржлив Материјал】Направен од висок квалитет на дрвени предмети, издржлив, лесен и пренослив.Нагласи природата, натпревар и со home, исто така погоден како подароци. 【Широка Примена】Погоден за правење на различни стилови на лакови и стрели, како подароци или партија украси, garlands, подароци виткањето и повеќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1939.20

Големина : поле : за 9cm широк, 18cm долго, 2cm дебели Одбор : за 58mm широк, 178mm долго, 18mm дебели Стапови : за 9mm дија

DEN 407.76

【Ќе добиете】нашата пакет доаѓа со 2 парчиња на дрво база, 5 компјутери dowel прачки, 2 снопови метални twist в

DEN 276.00

Големи Димензии Лак ширина на опсег : 1 12 инчи.Макс употребливи лента ширина : 5.3".Особено погоден за Божи