.

.

Со попуст
MroMax 0.63 Кол x 1.97 Висина Знак Носители ќор-сокак Завртки Нерѓосувачки Челик 16mm x 50mm Ѕид Месеци Рекламирање Ноктите Акрилик Стакло Рекламирање Завртки Сребрен Тон 5Pcs

MroMax 0.63 Кол x 1.97 Висина Знак Носители ќор-сокак Завртки Нерѓосувачки Челик 16mm x 50mm Ѕид Месеци Рекламирање

DEN 165.36

Од стока
Во магацинот

2"; Применливи Стегање Опсег : 0-10мм/ 0-0. Обележете ги дупките на вашиот знак на ѕидот, бидете сигурни дека знакот ќе се инсталира на право место. 【АПЛИКАЦИЈА】- ѕидот standoffs завртки се добар избор за компанија, канцеларија, продавници, спална соба, како што се стакло знак, акрилик знак, акрилик плоча, акрилна слика рамка на внатрешна и надворешна реклама одбори, фотографијата.63"; Вкупна Висина : 50mm/ 1. Обележете ги дупките на вашиот знак на ѕидот, бидете сигурни дека знакот ќе се инсталира на право место. 【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- 5 Pcs x Стакло Standoffs.71"; База Завртка Дупка со Дијаметар : 5mm/ 0.39"Пакет Содржина : 5 Pcs x Стакло Standoffs Screw Монтажа Метод : 1. На ќор-сокак нокти направени од не ' рѓосувачки челик, обезбеди сила врз основа на лесен и едноставен за употреба, rustproof, нула-доказ и корозија-отпорни, поддршка за да можете да ја користите за долго-траен usage3.Mro Max Стакло Standoffs Description : 1.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 8087.76

Спореди : 4532440СКОПЈЕ.Отворање со делумна внатрешната нишка на едниот крај на надворешно навој пост на сп

DEN 518.40

Земја на Производство : КИНА; Материјал : ABS.Net Тежина : 15g; Пакет Содржина : 100(+ / 2%)компјутери x Spacer Поддршка.

DEN 1800.00

ПРОИЗВОД SPECIFICATIONSPart # : 0000197230 Fastener Тип : (3 / 16" AF) Хексадецимален Машки Женски Standoff Size Опис : #440 x 3 / 4 Diameter / Ном

DEN 7223.76

Спореди : AMATOM : 1445M06F16440 Отворање со делумна внатрешната нишка на едниот крај на надворешно навој пост на �

DEN 167.76

Име на производ : LED Изолација.Внатрешниот Дупка Кол.(Прибл.) : 3мм;Дупка Теренот(Прибл.) : 2mm.Вкупната Голем�

DEN 165.12

Материјал : месинг.Површина : knurling.Метрички навој дијаметар : M2 (2mm).Метрички навој теренот : 0.4 mm.Големина�

DEN 11480.88

Дијаметар (Номинална) : #2 Thread Теренот : 56 Length (Номинална) : 5 / 8"надворешен Дијаметар (Номинална) : 3 / 16"Произв

DEN 230.88

Тема Големина : M3 / 0.12"(D); Име На Производ : Само Непобитниот ЌорСокак.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Чел�

DEN 215.76

Земја на Производство : КИНА; Материјали : Најлон; Нето Тежина : 16g.Пакет Содржина : 10 компјутери x Најлон Х�

DEN 13305.60

Дијаметар (Номинална) : #6 Thread Теренот : 32 Length (Номинална) : 11 / 2"Низ Станови : 1 / 4"Производ Класа : Изолација и