.

.

Со попуст
Verani Бејзбол Картичка Приказ на Случај - Оценување на Спортски Картичка Екранот Рамка - Има одредено ниво на Спорт Картички со УВ Заштита Јасен Преглед Lockable Ѕид Каби?

Verani Бејзбол Картичка Приказ на Случај - Оценување на Спортски Картичка Екранот Рамка - Има одредено ниво

DEN 1031.76

Од стока
Во магацинот

【ВАЖНИЧА ВАШИТЕ ЦЕНЕТИ ОЦЕНУВАЊЕ на КАРТИЧКИ】- Спортски Картичка се Прикаже Случај е совршено дизајниран за Спортски навивачи. 1 злато позлатен анти-кражба брави може да се заштити вашиот негува спортски картички сувенири или колекционерски предмети од загуба на добро. 【БЕЗБЕДНО ПАКУВАЊЕ】 - Опкружен 360 степени од пена за да се добие целосна заштита за нестабилност на стакло картичка рамка се прикаже случај.Рамката надворешниот големина е 10.Answer : ___________________________ NOTE : Картички не се вклучени. 【ЗАШТИТИ ВАШАТА КАРТИЧКА】 - Verani оценување на бејзбол картичка приказ на случај е направен на Одделение А акрил, со 92% транспарентност, 98% UV заштита. 【ОТСТРАНЛИВ ПОЛИЦИ】 - Секој други полиците во меѓувреме се отстранува за да се приспособат на картички во различни големини.Картички случај може да зачува сè што долго и од хоби збирки на семејството heirlooms.【СПОРТ КАРТИЧКИ ЕКРАНОТ】 Оценување на Спортски Картичка се Прикаже Случај има 9 КОМПЈУТЕРИ спортската ѕвезда картички на бејзбол, кошарка, хокеј на мраз,фудбал, и одг други картички со 4,3 инчи висина или помалку.Прикажување на нив, Се оние богатства надвор од фиока или плакарот ,така вашето семејство и пријатели можат да уживаат во спомен.1" D, Оддел висина е 4.Овој дизајн го држи картички повеќе безбедно и може да издржи вашиот постојано расте колекција, исто така, им овозможува на вашите картички да се покаже на прикажување агол.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1401.60

Боја : Црна 3.Нашите производи се направени од висококрај МДФ анти исчезнува мат црна боја.Топката може д

DEN 515.76

Широко се применуваат во дом, канцеларија, студија, трговски центар, итн.Тоа може совршено да се прикаже

DEN 873.60

Игли се Прикаже : Организирате вашите игли, закрпи, значки, копчиња и повеќе за ова празно банер.Тоа е вре

DEN 1917.60

Дизајниран во триаголен облик, со 3 внатрешно склони нозете за да се осигура дека топката останува во ме�

DEN 814.08

Огледалото дава екранот длабочина и богатство што додава на естетски префинета се погледне за било орк�

DEN 959.76

Големина : 12"W x 14"D x 19"Х Материјал : Акрил 4 групи за доволно простор за да се прикаже cupcakes, колачиња, сендви�

DEN 551.76

Димензии : Надворешните Димензии (Wxhxd) : 6 1 2 X X X X 5 5 8 X 4 7 8 Внатрешни Димензии (Wxhxd) : 6 1 4 X 4 1 2 X 4 1 2 База Димензи

DEN 551.76

Обичај отсечени да се вклопи во вашиот Syma X5 C РК quadcopter / X5 C1 совршено ,и има некои повеќе простор за дополн

DEN 278.40

Ве молиме оставете малку разликата се должи на рачно мерење.Силна, цврста, лесен и лесно да се одржи и да

DEN 1617.60

ГОЛЕМИНА : 6 x 4 x 6 инчи (широчина x длабочина x височина).МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на јасни и ц�

DEN 708.00

5" ВИСОКИ X 1.Ви благодариме за гледање на нашиот производ и ние се надеваме да се биде праќаш едно Списани

DEN 354.96

На изработката на овој производ е совршен, и ќе имаат добро искуство во користење.Овој производ може да �

DEN 287.76

Посебно дизајниран мала топка ѕид држачот за прикажување на бејзбол топче за голф, софтбол, тенис топка�