.

.

Со попуст
2 Парчиња за Мото G Перо 2021 Пенкало Замена LCD екран на Допир за да го Заклучите Дел за полнење за Motorola Мото G Перо XT2115 Сите Verison Допир Пенкало со 1 Buc Вадење на Пин(Црна)

2 Парчиња за Мото G Перо 2021 Пенкало Замена LCD екран на Допир за да го Заклучите Дел за полнење за Motorola

DEN 455.76

Од стока
Во магацинот

Brand New - Компатибилен со Мото G Перо 2021 XT2115 (СИТЕ Модели).Тестирани еден по еден од страна на професионални technicists пред превозот.Висок Квалитет - Мото g перо 2021 вистинско пенкало мека совети голема чувствителни.Широка Примена - Го специјалното пенкало помага во секојдневна употреба , пишување ,сликарство итн.И тоа не прави никаква штета на вашиот екран.Корисни -Проблематичниот со твоите изгуби пенкалото мото g, тогаш ова ќе работи за вас.Пакетот Вклучува : 2 X Мото G Перо 2021 Пенкало Замена(Црна),1 x Eject Pin.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 527.28

Погоден модел : за Samsung Галакси Забелешка 10 / Забелешка 10+.Answer : ___________________________ Note : Ова пенкало е фабрика �

DEN 131.76

Висок квалитет на мека гума главата за многу осетлива реакција.Тоа ќе го задржи вашиот екран од гребење

DEN 1319.76

Креирате, изменувате, цртам, пишувам и лавра со пенкалоточка точност.Користејќи го свое Согласност да с

DEN 423.12

Mesh влакна совет глајд модели непречено за природен се чувствуваат.Универзална специјалното пенкало ра�

DEN 695.76

Ние ќе се направи сé што е во право за вас.Со бафер единица на парична казна совет дизајн ви овозможува п�

DEN 767.76

2 mm Пластични ПОМ Совет за i Pad 8 Генерација Молив : ултрафини 1.Тоа е добар дар опција за пријатели, деца, ст

DEN 593.28

Одлично за екранот на допир, мобилен телефон или таблет.Перо со скриени црно мастило пенкало.Доаѓа со ау

DEN 1572.00

Ве молиме да го отстраните капа и полначот на батеријата правилно и да се поттикнат моќ на копчето за да

DEN 167.76

Оштетување диск може да го изгребат екранот.Ве молиме не го отстрани или да се намали на рамен диск off,ва�

DEN 119.76

Тоа гарантира да можете да ја користите пенкало во итни случаи кога на дискот скршени или изгубени 【ВАЖ

DEN 239.28

ЛЕСНО ЗАМЕНЛИВИ СОВЕТИ (2 Дополнителни Совети Вклучени.).МАЗНО ЛИЗГАЊЕ МАТЕРИЈАЛИ.Супер чувствителни со

DEN 866.64

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Ова пенкало е Отпечатена со фразата "благодарам" & прави голема ви благодариме подарок

DEN 136.32

Мат завршна екран заштитник i Phone 5 / нов i Phone.Антиотсјај, АнтиНула, антиотпечаток.Добар квалитет Купи нис

DEN 633.60

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 921.60

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 623.76

Кога ќе престане да се движи оваа styli, тоа ќе исклучување автоматски.5 VCutoff напон : 0.Подобро од прсти Чуват

DEN 287.76

Перо pen може да се користи токму за пишување, цртање.Ако вашиот прст е премногу голем за да го стори тоа т�

DEN 667.20

1.Допрете Пенкалото Пенкало Замена на Делови За LG Stylo 3 Плус TP450 MP450 M470 F M470 2.Високо Чувствителни на Допир з�

DEN 239.04

Ергономски дизајн, 360 степени заштита, услугата живот за вашиот специјалното пенкало. Ергономски дизајн

DEN 503.76

Брод од FBA ; Масовно купување Специјалното Пенкало Уживаат голема попуст (ве Молиме да забележите тоа не

DEN 431.76

【2 ВО 1 ДИЗАЈН】 2во1 екран на допир за да го заклучите има два краја опремени со транспарентни силикон ди�

DEN 624.00

Ткаенинипадна Пенкало за Допир Капацитивниекрани / Компактен Преносни Елегантен Дизајн се Вклопува Се�

DEN 477.12

Прецизни допир и контрола, поддршка на сите мени функции ★【УПОТРЕБА】4096 нивоа на притисок чувствителн�

DEN 287.76

Висок квалитет на замена на сензор на допир перо за мото g перо 2021 XT2115 Verison.Најдобра замена за вашиот неис

DEN 719.76

9Инчен 4та Генерација ви овозможува да комуницирате со вашиот уред е екран на допир easily TouchКонтрола Капа

DEN 516.00

【Посебно за i Pad Серија】молив за i Pad е компатибилен со Apple i Pad 20182020 : i Pad 6 Генерација (9.7"), i Pad 7 Генерација (1

DEN 694.80

0 (2019) екран осетлив на допир со истиот притисок ќе го користат со пенкало и хартија.0 (2019)!Едноставно прит�