.

.

Со попуст
Помине Уметност Фолија Трансфер Налепници, Маскирна и Леопард Печати Дизајн на Ноктите Фолија Лепило Decals, Божиќ Decals Фолија Налепници Поставите Помине Совети Нокти

Помине Уметност Фолија Трансфер Налепници, Маскирна и Леопард Печати Дизајн на Ноктите Фолија Лепило Decals,

DEN 239.28

Од стока
Во магацинот

[ПАКЕТ СОДРЖИНА] ќе добијат премии 10 ролни мешан стил на Маскирна и Леопард Печати помине уметност налепници. [CLASSIC LIAID ДИЗАЈН] 10 ролни на нокти налепници со различни проверки и бои, со многу класичен Маскирна и Леопард дизајн, за да ги задоволи сите ваши фантазии за plaid помине уметност. [ШИРОКО се КОРИСТИ] Спектар на Маскирна дизајни можат да се сретнат разни DIY, погоден за секојдневно патување или за собири.Слатки подароци за жени, девојки и деца, исто така може да се користи како партија подароци. [ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА] Притиснете го foils на вашите нокти по примена на обоени полски, само неколку секунди, ќе може да се добие парична казна помине уметност дизајн.Погоден за природни нокти и вештачки нокти. [БЕЗБЕДНИ И НЕ-ТОКСИЧНИ] Маскирна помине уметност налепници се направи на безбеден и еколошки материјали, нетоксичен и безбеден за употреба.Ќе не боли на вашето тело или ноктите.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 367.20

Постојат многу модели можат да бидат слободно избрани.Погоден за домашна употреба и ноктите салон.Став�

DEN 304.56

10 видови помине големина налепници, кои можат да ги задоволат вашите различни декоративни барања.14 ЛИСТ

DEN 167.76

11 Листови со различни мотиви помине уметност тетоважа налепници.Нема повеќе комплексни сликарство и им

DEN 213.12

Тие можат да се комбинираат со сите гел лак и ноктите прав.Исто така, тие можат да бидат подароци за приј�

DEN 239.76

Лесен за користење : Пријателски за почетници.Направени од пријателски материјал кој нема да наштети на

DEN 359.76

Да се создаде свој стил на ноктите и подобрување на убавината на вашите нокти.Совршен подарок за вашата

DEN 117.36

Отстрани фолија и фолија модел треба да се држат до вашиот ноктите и сув.Со соодветна апликација, можете

DEN 191.76

Постојат многу модели за да го изберете Потврди decals се добро заглавени на тогаш покривање на ноктите на�

DEN 107.76

5" X 3" лист.Тие може да се користи на природни или вештачки нокти 100% задоволството е загарантирано 3) Место

DEN 167.76

Оваа Помине Уметност понудата е идеален подарок за вашите пријателки, вашата мајка, жена, итн.Бојата на �

DEN 167.76

Како да го користите : 1.Единица брои тип : се Брои Moisten ноктите, се држи на patter во позиција.Погоден за проф�

DEN 42.48

Предмет Тип : Налепница & Decal.Материјал : Хартија.Боја : Шарени.Големина : 10.5 см*8.3 cm.Количина : 1 / 6 Листови.П�

DEN 350.40

✔ Трендсетер на Ноктите ПРСТ ОДГОВАРААТ на дизајнот на тимот е постојано истражување на најновите пом�

DEN 167.76

【Лесен за употреба】:Оваа помине налепница се самолепливи и не бара лепак, Само го користите tweezer да лу�

DEN 71.76

⭐ПОВЕЌЕ МОДЕЛИ : Ова Помине Уметност Налепници вклучува различни модели и други есен елементи што е мод

DEN 360.00

Количина : 30 Листови 3 D помине уметност налепници самолепливи Ноктите Дизајни, Содржи различни модели : �

DEN 458.40

Држи моделот на ноктите и притиснете го моделот за неколку секунди.95 инчен Како да се користи 1...

DEN 167.76

Се изразат со овие убави самолепливи налепници.Лесно да се примени, едноставно кора и се држи.Се примену

DEN 119.76

【Зима Божиќ дизајн】 : дизајнер е зима Божиќ нокти налепници вклучува снегулки, Новогодишни елки, пингв�

DEN 90.96

Отстрани филмот на производот, отсечени шема и се фрлам во вода за 1020 секунди.Удобен : на нокти налепници